«

»

Své životní štěstí si vybrala hned při první sázce

Foto: pixabay

Osmnáctiletá Juliette Lamourová je nejmladší Kanaďankou, která trefila rekordní jackpot. V loterii, do které vsadila úplně poprvé za svůj život, vyhrála 48 milionů kanadských dolarů (v přepočtu 788 milionů korun). O svých investicích se radí spolu s rodiči. Komu by se nelíbilo, aby mu výhra v Extra Rentě spadla do klína zrovna na prahu dospělosti?

Vsadila si poprvé v životě a hned vyhrála stovky milionů

Výherní výsledky Extra Renty vám mohou přinést životní výhru, respektive rentu 100 tisíc korun měsíčně na dvacet let. V porovnání s výhrou, která se podařila Kanaďance Juliettě Lamourové, je to ale pár drobných. Dívka, která teprve nedávno oslavila své osmnácté narozeniny, trefila jackpot 48 milionů kanadských dolarů (v přepočtu 788 milionů korun). Zdá se, že takovou sumu nemá dívka šanci utratit do konce života. Jenže Juliette má velké plány. Velkou část financí chce vyčlenit na studium. Potom hodlá společně se svou rodinou procestovat minimálně jeden celý kontinent. Peníze chce zároveň i rozumně investovat, aby se jí jen tak nerozkutálely. Vypadá to, že v rodině Julietty je výhra v loterii teď hlavním tématem. Také byste doma chtěli rozebírat výhru v Extra Rentě?

Velká výhra na velké plány

Výhra v Extra Rentě by vám zajistila pěknou řádku slušných výplat bez toho, aniž byste museli poslouchat svého šéfa. Na šéfa se nemusí ohlížet ani Juliette Lamourová z Kanady, které říká pane 788 milionů korun. To je částka, která vás musí změnit, nebo ne? Podle rodiny mladé výherkyně tomu tak není. Vždy se totiž řídili heslem, že peníze osobnost člověka neurčují. Určuje ji jedině práce, kterou daný člověk odvede. A tímto mottem se hodlá Juliette řídit i po mega výhře.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Anonym

    Blbost!!!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru