«

»

Svetr Kate Middleton, klobouček Melanie Trump nebo designová kabelka v podobě šálku na kávu… tyto a jiné drahé věci vám po výhře v loterii už drahé přijít nemusí

Foto: pixabay

Výhra v loterii Šťastných 10 vám umožní utrácet víc, než jste kdy byli zvyklí. Zatímco dříve byste to do sebe neřekli, teď se vám ani částka 40 tisíc za červený svetřík nemusí zdát hodně. Jedinou vaší starostí možná bude, aby byl módní kousek od ikony Kate Middleton ještě k mání. Naštěstí na trhu jsou dostupné další neméně líbivé věci, a tak se o útratu výherních výsledků Šťastných 10 bát rozhodně nemusíte.

Svetřík, jímž své fanoušky Kate Middleton oslnila minulé Vánoce, je beznadějně vyprodaný

Dokonalým kompromisem stále nepřicházející výhry ve Šťastných 10 může být pro některé ženy možnost mít šatník jako Kate Middleton. Vévodkyně z Cambridge bezesporu určuje trendy v módě. O tom svědčí i fakt, že je její červený kardigan, který na sobě měla na jedné vánoční akci v roce 2021, beznadějně vyprodaný. A to stojí 1782 USD (tedy více než 40 tisíc korun). I takové kousky se mohou ve vašem šatníku nacházet po výhře v loterii.

Dražba kloboučku Melanie Trump začala na částce 250 tisíc dolarů

Neméně slušivý je také klobouček Melanie Trump, který na sobě měla v dubnu 2018 při návštěvě francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a jeho manželky, a který šel na začátku tohoto roku do dražby i s jejím podpisem. Už jen vyvolávací cena kloboučku byla hodně vysoko, a to v té době v přepočtu 5,5 milionu korun.

Šálek na kávu, do kterého si kávu nenalijete

Po výhře ve Šťastných 10 můžete své okolí mást svými doplňky. Kde kdo by totiž tipoval, že kelímek na kávu, který si s sebou originálně nesete na popruhu, je kelímkem na kávu. Při bližším pohledu však vyjde najevo, že se jedná o luxusní pidi kabelku od návrháře Virgila Abloha, který ji stvořil pro značku Louis Vuitton. Taška Louis Vuitton Coffee Cup Pouch je vyrobená z kůže a nosí se jako crossbody kabelka. I když se vám do ní pomalu nevejdou ani klíče, z vašeho účtu odsaje v přepočtu téměř 50 tisíc korun. No, proč ne!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru