«

»

Svezli se v červnu sázkaři Sportky na milionové vlně?

Foto: Sazka

Sportka se losovala i v červnu, a to celkem 13x. Z toho jednou se hrálo o prémii Sportky, která na sebe v tomto měsíci vzala podobu smart TV v hodnotě 30 tisíc korun. Až 24 výherců doplňkové hry Sportky se mohlo na letošní fotbalové Euro dívat na nové televizi. První pořadí hlavní hry, pro které je potřeba uhodnout 6 čísel, padlo v červnu 2x. První pořadí doplňkové hry Šance trefili hráči celkem 4x. Nejvyšší výhra na sebe nechala čekat až na konec června, kdy hráč z prvního tahu prvního pořadí vybral více než 53,6 milionu korun.

Už první polovina června se nesla ve znamení výher

Už na začátku června stály výherní výsledky Sportky za to. 2. 6. dva sázkaři trefili druhý tah prvního pořadí, což znamenalo výhru přes 7 milionů korun pro každého. Jako šťastná se ukázala být čísla 2, 4, 14, 23, 26 a 33.

Výhru vyšší než 1 milion korun si 4. 6. odnesl také hráč z 2. tahu 2. pořadí. 9. 6. měl podobné štěstí jiný sázkař, který z druhého tahu druhého pořadí vybral přes 1,3 milionu korun.

11. červen se nesl ve znamení fotbalového Eura, a proto se ve Sportce hrálo o tematickou prémii – 24x smart TV v hodnotě 30 tisíc korun. Toto slosování bylo šťastné také pro hráče, který trefil 1. pořadí doplňkové hry Šance a ze hry si odnesl přes 3,4 milionu korun. Mimo to rozpoutal sérii dalších úspěšných výher v Šanci.

To nejlepší z června na konec

V druhé půlce června se sportkařům dařilo hlavně v doplňkové hře Šance. 16. června vyhrál hráč Sportky v Šanci první pořadí a na účet si tak přeposlal výhru přes 800 tisíc korun. Podobnou částku vybrali 20. června dva hráči, každý z nich si z prvního pořadí Šance domů odnesl přes 434 tisíc korun. A v Šanci se dařilo i 23. 6., kdy si sázkař opět z prvního pořadí odnesl přes 275 tisíc korun. 27. červen přinesl čtyřem hráčům výhru přes 1,4 milionu korun z prvního tahu druhého pořadí hlavní hry. Přes 2,1 milionu korun si ten samý den odnesl jeden sázkař z druhého tahu druhého pořadí.

To nejlepší z června si Sportka nechala na konec. 30. června přinesla čísla 14, 30, 37, 42, 45 a 49 sázkaři z Olomouckého kraje výhru přes 53,6 milionu korun (první pořadí). Je to letos zatím druhá nejvyšší výhra. Sázkař vsadil plný tiket náhodných čísel včetně doplňkové hry Šance.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru