«

»

Tak tomu se říká start do dospělosti

Foto: pexels

Když je člověku osmnáct, je podle občanky připraven na to vyletět z hnízda. Po maturitě obvykle od rodičů dostane i nějaké to startovné do života. Třeba spořicí účet nebo automobil. Nejmenovaný osmnáctiletý mladík z Velké Británie si do dospělosti odnesl 670 milionů korun! Trefit Eurojackpot hned po tom, co oslavíte osmnácté narozeniny, tedy můžete začít sázet, tak tomu se říká štěstí!

Loterie EuroMillions mu vynesla milióny

Nevídané štěstí měl Brit v roce 2013. A ačkoliv mu bylo teprve 18 let, svými rozhodnutími se jevil jako chytrý kluk. Soudíme už podle toho, že si po výhře nepřál zveřejnit svou identitu. Později se z jeho okolí na povrch dostala i zpráva, že část pohádkového jmění daroval charitě. A to se cení! Na druhou stranu z něho nedělejme poustevníka. I on určitě část peněz odlil do víru zábavy. No jen si představte, že ještě před maturitním plesem vyhrajete v Eurojackpotu přes půl miliardy!

Čím mladší výherce je, o to těžší to má s penězi se poprat

Ačkoliv se tučná výhra v Eurojackpotu nebo v jakékoliv jiné loterii může jevit jako pohádkový příběh, je to těžká dřina se s penězi poprat. Čím mladší a nezkušený je člověk, o to těžší to je. No jen si představte, že doposud vás živili rodiče. Zábavu jste si platili jen z kapesného nebo z občasných brigád… a najednou vám na kontě přistane půl miliardy. Nízký věk, nezkušenost a lačnost po zábavě a dobrodružství… je spolu s výherními výsledky Sportky zatraceně nebezpečná kombinace.

Tak snad to mladík nakonec ustál a neskončil podobně jako jeho miliardový kolega Michael Carroll, který v roce 2002 vyhrál v 19 letech 10 milionů liber a o pár let později skončil na sociálních dávkách.

Cestičky výherců loterie jsou nevyzpytatelné, že?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru