«

»

Také máte ve sklepě schované šampaňské pro případ výhry v loterii?

Foto: pixabay

Čím byste zapili výhru ve Sportce? Že byste si zajeli koupit něco speciálního? Pětašedesátiletý Brian Courtney nic kupovat nemusel. Doma měl téměř 30 let uschovanou láhev šampaňského přesně pro tento případ. Spolu s manželkou jsou pravidelnými sázkaři loterie Thunderball. O výhře byl Brian natolik přesvědčený, že láhev šampaňského neotevřel ani v případě, kdy loterie nevycházela a naopak se nabízely jiné příležitosti k bouchnutí této láhve. Třeba narození syna nebo později vnuka.

Výherní výsledky je potřeba zapít něčím výjimečným

Je jasné, že výherní výsledky Sportky je potřeba zapít něčím výjimečným. Ale jen málokdo má pro tyto případy pár let uschovanou láhev vína. Brianův případ je tímto naprosto výjimečný. Po celoživotním sázení vyhrál Brian Courtney s manželkou v loterii Thunderball 500 tisíc liber (to je v přepočtu více než 15 milionů korun). Díky mega výhře mohou zajistit sebe i své děti. A až to bude možné, pro celou svou rodinu plánují okružní plavbu. Také chtějí více času trávit spolu. Společně také bouchli láhev šampaňského, na kterou se ve sklepě prášilo téměř 30 let.

Láhev růžového bublinkového vína dostali od přátel

Brian s manželkou přišli k výjimečné láhvi šampaňského v devadesátých letech, kdy u sebe hostili pár z Francie v rámci výměnného pobytu. Při odjezdu jim pár věnoval šampaňské jako díky za pohostinnost. A tehdy to Briana napadlo. Láhev i přes nářky své manželky schoval do sklepa a společně se pokusili na ni zapomenout. Vzhledem k pravděpodobnosti výhry v loterii Brianova manželka nevěřila, že šampaňské vůbec někdy ochutná. Po téměř třiceti letech se konečně dočkala. Kromě výhry si mohli připít i na své pětačtyřicetileté výročí svatby, které připadlo na stejnou dobu.

A jakou láhev alkoholu otevřou vaše šťastná čísla do Sportky?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru