«

»

Také milionáři si musí dávat pozor na to, aby se nepřetrhli

Foto: pixabay

Když se na vás usměje štěstí v Korunce, budete si muset jako milionář dávat pozor na úplně jiné věci, než jste byli zvyklí. Třeba na to, abyste se nepřetrhli nicneděláním, aby vás nepohltila nuda nebo abyste netrpěli na proleženiny. A proto se nabízí investice do palandy, na které budete odpočívat nebo do herní židle, ve které budete trávit většinu volného času. Pořídit si můžete luxusní herní židli od Hendrick’s Gin za 4000 dolarů nebo odpočinkové lehátko Opus SoundBed za 2000 dolarů.

Herní židle, na které budete rádi hrát člověče nezlob se

Spousta herních židlí má v dnešní době zásuvku a je vymyšlena pro herní konzole. Herní židle od Hendrick´s Gin je oproti tomu zcela výjimečná. Zásuvku ani USB připojení nemá, zato je maximálně pohodlná a uzpůsobena tomu, abyste na ní mohli hrát všechny deskové hry a přitom měli maximální možné pohodlí. Herní židle, která z vašich výherních výsledků Korunky spolkne 4000 dolarů (v přepočtu přes 90 tisíc korun), je ručně vyrobená a na délku měří přes dva metry. Obsahuje spoustu skrytých přihrádek na deskové hry, karty a kostky, je vybavena teleskopickou dřevěnou rukou i držákem na nápoje. Zkrátka ideální vybavení vaší nové luxusní vily, po tom, co vám výhra v Korunce kromě luxusu do života přinese i spoustu volného času.

Z výhry v loterii možná zešílíte, a proto se hodí terapeutické lehátko s nízkofrekvenčními vibracemi

A protože milionová výhra v Korunce může někomu vlézt na mozek, je pořízení terapeutické palandy s nízkofrekvenčními vibracemi na místě. Stojí pouhých 2000 dolarů (tedy polovinu toho, co vás bude stát výše zmíněná herní židle). Tato palanda však nenabízí herní zápal, nýbrž dokonalý odpočinek. Kombinuje prostorový zvuk a vibrace, díky čemuž můžete obnovit váš nervový systém. Tato židle má řadu dalších funkcí. Jednou z nich je možnost dálkového připojení na terapeutické akce či přímo na soukromé terapeutické sezení. O tom, že jsou terapeutické služby zahrnuty v ceně palandy ale silně pochybujeme.

Každopádně je po výhře v Korunce zapotřebí myslet i na to, abyste se odpočinkem a nicneděláním nepřetrhli.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru