«

»

Také v únoru hráči pokoušeli Eurojackpot

Foto a zdroj: Sazka

Výhru v Eurojackpotu se pokoušela v realitu proměnit celá řada hráčů, a to i v únoru. Co na tom, že únor měl pouhých 28 dní? I za tuto dobu lze slušně zbohatnou, zvlášť když se Eurojackpot losoval hned 4x a z toho jednou se hrálo o luxusní apartmán v Rakousku (11. února). Do února vstupoval Eurojackpot s hlavní výhrou 244 milionů. S únorem se loučil a v trezoru měl 1,45 miliardy korun.

Hned na začátku Češi utrhli slušné výhry

Není snadné se prosadit mezi tolika dalšími hráči Eurojackpotu. Vždyť o výherní výsledky Eurojackpotu se snaží hráči z dalších 17 zemí, a proto je velký úspěch, když se Čechům podaří obsadit druhé nebo alespoň třetí výherní pořadí. To se podařilo hned 4. února, kdy si jeden Čech spolu s dalšími zahraničními hráči domů odnesl přes 4,9 milionu korun z druhého výherního pořadí.

Další Čech ten samý den exceloval ještě na stupínku třetího výherního pořadí s výhrou přes 1,5 milionu korun.

11. února Češi na vítězné příčky nepronikli. Velmi se dařilo Slovákům, kdy jeden jejich hráč získal přes 15,8 milionu korun z druhého výherního pořadí. Spolu s ním na vítězném stupínku stáli také hráči z Finska (1x) a Německa (1x).

Padlo první pořadí Extra 6 ve výši 2 miliony… a to hned 2x

Tento úspěch se podařilo okopírovat dalšímu slovenskému hráči, který o slosování později – 18. února, vytáhl z druhého výherního pořadí dalších téměř 17 milionů korun. Ani v tomto případě na stupínku nestál sám. O výhru se musel rozdělit se dvěma hráči z Finska.

Češi tentokrát také nezaháleli. Ze 4. výherního pořadí si tři z nich odnesli částku přes 72 tisíc korun. Jeden šťastlivec pak obsadil první pořadí Extra 6 a ze hry tedy odcházel o dva miliony korun bohatší.

Ani při posledním únorovém slosování – 25. 2., Češi o peníze nepřišli. Sice se neúčastnili rozdělování milionů z vedoucích vítězných příček hlavní hry, jeden hráč však exceloval na poli doplňkové hry Extra 6, kdy si z prvního pořadí odnesl znovu 2 miliony! Gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru