«

»

Téměř 23 milionů si skupinka sázejících mezi sebou rozdělí rovným dílem

Foto: depositphotos

Nebýt vedoucího, tak se ostatní o výhře nedozví

V americké loterijní hře Powerball nemusí sázet jen jedinec, ale i několikačlenné skupiny, což je mimochodem možné například i ve Sportce, třeba za jednoduchého využití systémové sázky Sportky anebo několika samostatných tiketů. Podobně tak si před několika dny vsadila skupina nazývající se APG Team a skládající se z celkem 28 lidí, která poté vyhrála 22,75 milionu korun. Výhra bude následně mezi každého člena rozdělena stejným dílem.

Všichni lidé z APG Teamu spolu pracují ve městě Coon Rapids v Minnesotě. Společně si zvolili Dustina Urana za svého „vedoucího“, který vždy vybere peníze a poté vsadí několik čísel. Dustin po každém vsazení tikety vyfotografuje a fotky poté e-mailem rozešle zbylým členům skupiny.

Když Uran následující den po slosování zjistil, že je jeden z tiketů výherní, napsal ostatním, že je asi jediný, kdo čísla kontroluje, jelikož se o výhře nikdo dřív předtím nezmínil. Poté donesl tiket ke kontrole do obchodu, kde ho jeden ze zaměstnanců naskenoval do terminálu a tučnou výhru mu potvrdil. Skupinka sázejících má tak přibližnou výhru 800 000 korun pro každého z nich.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru