«

»

Téměř 7 milionové výhry si manželé zprvu nevšimli

Foto: pixabay

V jeden den dostal prémie, poté spolu vyhráli v kasinu a koupili si výherní los

Na osmačtyřicetiletého Američana z Michiganu čekalo v jeden den trojnásobné finanční přilepšení. Tím prvním byly prémie za práci o víkendu. Právě díky prémiím ještě ten den pozval svou ženu do kasina, aby si mohli užít trochu adrenalinu, zábavy a třeba i něco vyhráli.

Než ale do kasina došli, koupili si cestou v obchodě 2 stírací losy. Každý ihned jeden setřel, žádnou výhru na nich však neobjevili. Uklidili si je proto a šli dál. V kasinu na ně čekalo větší štěstí, jelikož si odnášeli 300 dolarů (v přepočtu přes 6,9 tisíce korun) navíc. Následující den ráno, když se muž k setřeným losům vrátil, nevěřil svým očím, jelikož po pečlivé kontrole zjistil, že na jednom je výhra ve výši 300 000 dolarů (v přepočtu více než 6,9 milionu korun).

Na co manželé peníze z výhry použijí? V tom měl muž jasno okamžitě, co výhru objevil. Za část z ní totiž hodlal splatit úvěr na bydlení, a to také udělal. Jelikož jim ale stále zbývalo dost peněz, tak si pořídili i nový automobil.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru