«

»

Téměř 8 let po výhře přesahující 4,5 miliardy plánují rozvod

Foto: pixabay

Manželé darovali desítky milionů různým organizacím jako fotbalový klub či politická strana

Když manželé Christine a Colin Weirovi pocházející z městečka Largs ležícím ve Velké Británie vyhráli v červenci roku 2011 v loterii Euro Millions částku činící 161 653 000 liber (v přepočtu více než 4,7 miliardy korun), netušili ještě, jak moc jim peníze změní život.

Po výhře si manželé začali naplno užívat peněz a luxusu. Dokonce se rozhodli i část výhry darovat. Zhruba 30 milionů korun věnovali fotbalovému klubu Patrick Thistle, jemuž Colin už od dětství fandí, aby mohl opravit své hřiště a založit školu pro mladé sportovce. Dalších cca 30 milionů darovali Národnímu divadlu ve Skotsku, když budovalo své nové centrum ve městě Glasgow, a celkem 90 milionů korun poslali na účet Skotské národní straně (SNP – Scottish National Party).

Někdejší zdravotní sestra na psychiatrii a někdejší kameraman si dnes užívají důchodu a svého pohádkového bohatství. Vyhrané peníze však s sebou nepřinesly jen pozitiva, ale i negativa. Colin s Christine totiž po 38 letech manželství plánují rozvod. Podle slov jejich přátel žijí odděleně už od loňského léta. Dvojice se po zveřejnění plánovaného rozvodu nechala slyšet, že ačkoliv se rozchází, tak se rozchází v dobrém.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru