«

»

Tento pátek hrají Češi v Eurojackpotu o Land Rover Discovery v hodnotě dvou milionů korun!

Foto a zdroj: Sazka

Pokoušet se o výherní výsledky Eurojackpotu znamená porazit hráče z dalších sedmnácti zemí a to dá práci panečku. Proto se Češi mohou o něco více uvolnit v rámci doplňkové hry Eurojackpotu Český pátek, ve které už tento pátek 26. února hrají o Land Rover Discovery v hodnotě dvou milionů korun. O luxusní vůz za miliony se porvou „jen” s dalšími českými sázkaři. V rámci Českého pátku je toto už třetí hra o Prémii Eurojackpotu. V jackpotu je aktuálně 895 milionů korun!

Co všechno musíte udělat pro výhru Land Roveru, prvního pořadí nebo hry Extra 6?

Hra Eurojackpot má plno pravidel, kterými je potřeba se řídit. Například ve hře o Land Rover Discovery nebudete, pokud si nevsadíte plný tiket Eurojackpotu, který vás vyjde na 400 korun.

Naopak o první pořadí Eurojackpotu, které z vás může udělat miliardáře, se můžete pokusit už s jedním sloupečkem v ceně 60 Kč.

Také doplňková hra Extra 6, kterou stejně jako Prémii Eurojackpotu hrají jenom Češi, vám může hodit slušný balík. Do této hry nesázíte svá čísla, nýbrž hrajete s čísly vašeho tiketu nebo vaší online sázky. Výhry ve hře Extra 6 jsou pevně dané. Zatímco uhodnuté poslední číslo vašeho tiketu vám přinese 6. výherní pořadí a s ním 120 Kč, šest uhodnutých čísel (zprava od konce) vám zajistí první dvoumilionové pořadí. Hra Extra 6 stojí 40 Kč. Hrát ji ale nemůžete samostatně, nýbrž minimálně s jedním sloupečkem hlavní hry. Dá se tak říct, že pokud při vás bude stát štěstí, dá se za stovku (jeden slupeček za 60 Kč a hra Extra 6 za 40 Kč) vyhrát 2 miliony!

Dva miliony můžete zaparkovat u sebe v garáži

V souvislosti s penězi člověka logicky napadá i otázka jejich úschovy. Když na to přijde, můžete mít dva miliony klidně schované u vás v garáži! Land Rover Discovery několikanásobně zvedne i cenu vaší garáže. Pokud si tedy opravdu vyberete věcnou cenu, je namístě uvažovat také o zabezpečení vaší garáže. Na to ale máte ještě dost času. Vždyť slosování o Land Rover Discovery bude až v pátek 26. února!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru