«

»

Tentokrát to prý vyjde! A vyšlo!

Foto: pexels

Výhra 1 milion dolarů

George Tinnell, jež podniká v terénních úpravách, si vsadil loterijní tiket v jednom z obchodů ve městě Manassas ve Virginii, USA, a svěřil se prodejci s tím, že má předtuchu, že to konečně tentokrát vyjde a on vyhraje spoustu peněz.

A bylo tomu opravdu tak. Na začátku ledna totiž vyhrál 1 milion dolarů (v přepočtu přes 22 milionů korun). Tinnel správně tipnul 5 z šesti tažených čísel – 3, 7, 15, 27, 69. K obrovské výhře mu chybělo jen správně uhádnout i dodatkové číslo, kterým tehdy bylo číslo 19. Se svou výhrou se po kontrole tiketu svěřil svému kamarádovi. Co s nově nabytými penězi výherce udělá, zatím nemá promyšlené.

Obchod Fairview v Manassasu ve Virginii obdrží částku činící 10 000 dolarů (v přepočtu více než 200 tisíc korun) jako odměnu za prodej tiketu, jež se stal výherním.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru