«

»

Tentokrát to prý vyjde! A vyšlo!

Foto: pexels

Výhra 1 milion dolarů

George Tinnell, jež podniká v terénních úpravách, si vsadil loterijní tiket v jednom z obchodů ve městě Manassas ve Virginii, USA, a svěřil se prodejci s tím, že má předtuchu, že to konečně tentokrát vyjde a on vyhraje spoustu peněz.

A bylo tomu opravdu tak. Na začátku ledna totiž vyhrál 1 milion dolarů (v přepočtu přes 22 milionů korun). Tinnel správně tipnul 5 z šesti tažených čísel – 3, 7, 15, 27, 69. K obrovské výhře mu chybělo jen správně uhádnout i dodatkové číslo, kterým tehdy bylo číslo 19. Se svou výhrou se po kontrole tiketu svěřil svému kamarádovi. Co s nově nabytými penězi výherce udělá, zatím nemá promyšlené.

Obchod Fairview v Manassasu ve Virginii obdrží částku činící 10 000 dolarů (v přepočtu více než 200 tisíc korun) jako odměnu za prodej tiketu, jež se stal výherním.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru