«

»

Tiket s výherními čísly jako narozeninový dárek

Foto: pixabay

Vybrat narozeninový dárek, který potěší, bude praktický a přitom vás nebude stát moc, není úplně jednoduché. Zároveň to ale může být lehké jako facka, když se rozhodnete koupit třeba výherní tiket Korunky. Takový dobře vybraný dárek potom může přinášet radost celý dlouhý rok. Své o tom ví učitelka Cheryl Crowley z Londýna, která výherní tiket dostala k pětapadesátým narozeninám.

Výhra v loterii jako ten nejlepší narozeninový dárek

Vzhledem k pravděpodobnosti výhry v loterii Korunka i v jiných loteriích je až neuvěřitelné, že se mladé ženě z Londýna podařilo koupit pro svou mámu k narozeninám výherní tiket Set For Life, který pod šťastnými čísly ukrýval výhru 10 tisíc liber měsíčně po dobu jednoho roku. Výplatu přes 294 tisíc korun měsíčně vám moc šéfů nevyplatí. Podobně zajistit vás ale mohou výherní výsledky Korunky, ve které se hraje až o 12 milionů korun. Zpátky ale k milionovým narozeninám. Dcera výherkyně Cheryl – Jade (27) mámě kromě jiných věcí k narozeninám koupila i tiket do loterie Set For Life, u kterého slosování proběhlo pouhý den před jejími narozeninami. Výherní tikety svým blízkým dává Jade často, a to hlavně kvůli svému tátovi, který své rodině vždy tvrdil, že jednou vyhrají v loterii. A měl pravdu!

Výhru oslaví zběsilým nakupováním

Výhra v Korunce se dá oslavit různě, třeba zběsilým nakupováním. Přesně tak chtějí výhru v Set For Life oslavit máma Cheryl se svou dcerou Jade. Jak říkají, je hezké, když se během nakupování nemusíte dívat na ceny. Je to prý obrovský zážitek. Podobný vám mohou zajistit i šťastná čísla do loterie Korunka.

A na závěr, není dárek, jako dárek. Existují i narozeninové dárky, které dotyčnému dáte jen ze slušnosti, třeba protože se to od vás čeká. I přesto, že je mega výhra v Korunce či ve Sportce jen velmi málo pravděpodobná, je možná… a proto bychom tiket do loterie nedávali bezhlavě úplně všem…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru