«

»

Tiket s výhrou 13 milionů omylem skončil v popelnici, dovedete si představit ten mazec

Ilustrační foto: pixabay

Milionový loterijní tiket vyhodili do koše

Při sázení loterií si hráči uchovávají tikety pro následnou kontrolu čísel s čísly výherními, a poté jej buď vyhodí do koše anebo si s ním dojdou vybrat případnou výhru. Jeden australský pár pocházející z Nového Jižního Walesu svůj tiket také vyhodil do koše, omylem však dřív, než vůbec proběhlo losování. Smutný konec se ale nekonal.

Když muži do e-mailové schránky přišla zpráva od jedné z tamních loterií, že vyhrál 800 000 australských dolarů (v přepočtu přes 13 milionů korun), nevěřil vlastním očím. O pár chvil déle mu ale došlo, že tiket s výherními čísly před pár dny omylem s manželkou vyhodili do koše. Na nic nečekali a vrhli se do přebírání odpadků v jejich popelnici, kterou měli ten den vyvézt popeláři. Po několika minutách pátrání tiket, který jim vynesl peníze na zaplacení hypotéky a spousty dalších věcí, ale přeci jen našli.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru