«

»

Tiket si nechal překontrolovat ve 2 obchodech, než se dozvěděl částku výhry

Foto: pexels

Výhra druhého pořadí mu přinesla 23 milionů korun

Americký sázkař R. Calfee pocházející z Park City se v říjnu tohoto roku stal majitelem 1 000 000 dolarů (v přepočtu 23 milionů korun), jelikož v loterii MegaMillions (obdoba evropského Eurojackpotu) správně trefil čísla, jež odpovídala 2. pořadí.

Calfee na sázence zaškrtl svá vlastní čísla. O několik dní déle navštívil obchod Zack’s Express, kde si nechal překontrolovat rovnou všechny tikety, které si za poslední dobu vsadil. U jednoho se ale displej rozblikal a obsluha obchodu mu sdělila, že vyhrál víc, než mu mohou zaplatit. Byl proto poslán do jiné prodejny, kde mohou vyplácet vyšší částky, ale i tam mu sdělili, že nejsou schopni takto vysokou částku vyplatit. Jeden ze zaměstnanců došel pro výherní čísla, kde uviděl, že se několik čísel shoduje s těmi z tiketu a řekl Calfeemu, že vyhrál 1 milion dolarů.

Výherce ihned věděl, co s tolika penězi bude dělat. Jako většina výherců si chce pořídit nové bydlení a koupit si nový automobil. Část výhry hodlá i investovat a samozřejmě že si za nějaké peníze hodlá i užívat.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru