«

»

Tiket zkontroloval několikrát, než uvěřil, že je z něj milionář

Foto: depositphotos

Jestli si za výhru koupí auto nebo pojede na dlouhou dovolenou či oboje, nemá úplně promyšlené

J. Guadalupe Solis se před necelým měsícem stal bohatším o 50 000 dolarů (v přepočtu přes 1,1 milionu korun), a to díky americké státní loterii Powerball, v které si vsadil a správně tipnul 4 z 5 tažených čísel plus Powerball číslo.

Když si Solis sázel, nenapadlo ho, že by to tentokrát mohlo skutečně vyjít a mohl tak vyhrát tučnou částku. Nečekal ani s napětím na přímý přenos slosování. Na vsazený tiket si vzpomněl až 2 dny po slosování, kdy ho donesl do prodejny nedaleko své práce a tam nechal překontrolovat výsledky obsluhou. Prodavačka mu ihned po načtení tiketu terminálem sdělila, že se stal výhercem 50 000 dolarů.

Než si však došel výhru do sídla loterie ve městě Kansas City vyzvednout, čísla si pro jistotu překontroloval ještě sám. Tomu, že vyhrál, totiž nemohl vůbec uvěřit, a tak si tiket překontroloval ještě několikrát za sebou. Co s tolika penězi muž udělá, zatím nemá zcela promyšlené.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru