«

»

TOTO Sazka aneb i „válení na gauči” lze zúročit

Foto: pexels

Sázkaři, kteří mají rádi pocit moci ve svých rukou a jsou štěstím bez sebe, když alespoň nějakým dílem mohou ovlivnit osud své sázky, si raději než Sportku vsadí TOTO Sazku. Tedy za situace, že je baví sledovat sportovní zápasy a mají dobré předpoklady odhadnout výsledky TOTO Sazky.

TOTO Sazka je něco jiného než vsadit si Sportku

I přesto, že má loterii TOTO Sazka pod svými křídly společnost Sazka, stejně jako nejznámější loterii Sportku, velkou podobnost byste hledali jen marně. Na rozdíl od výsledků Sportky lze výsledky TOTO Sazky alespoň nějakým způsobem ovlivnit. TOTO Sazka se točí kolem vsázení na výsledky sportovních utkání, a proto logicky lze přispět k dobrému výsledku tak, že zápasy jednotlivých utkání budete sledovat a uděláte si alespoň nějaký obrázek. Zkrátka budete více v obraze, než když své naděje vložíte do neznámých čísel.

I „gaučing” se dá zúročit

Pokud vaše drahá polovička tráví většinu času válením se na gauči a sledováním sportovních zápasů, rozhodně jí to nevyčítejte… je totiž velmi pravděpodobné, že zatímco vám se toto jeví jako velká ztráta času, nicnedělání a lenost, váš miláček zrovna tvrdě dře na tom, aby finančně přispěl do vašeho rodinného rozpočtu.

Samozřejmě tolerujte tento stav maximálně měsíc, pak už pátrejte. TOTO Sazka se hraje každý týden. Tudíž po měsíci a minimálně čtyřech sázkách může sázkař svou dřinu reálně zhodnotit a vyložit vyhrané peníze na stůl.

Pokud však po měsíci vyjde najevo, že žádná výdělečná činnost spojená s gaučingem se nekoná, zasáhněte!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru