«

»

Toyota Supra z filmu Rychle a zběsile se vydražila za rekordních 555 tisíc dolarů

Foto: pixabay

Po výhře v Extra Rentě se vám možná bude chtít řídit nové auto. To nemusíte kupovat pouze v luxusních autosalonech. Štěstí v Extra Rentě vás může zavést na aukce, které mohou zároveň ukojit i vaši fanouškovskou vášeň. Který řidič a fanoušek Paula Walkera by nechtěl mít v garáži legendární vůz Toyota Supra z roku 1994?

Auto, které řídila filmová legenda

Zatímco na praktické přesouvání se z místa A do místa B si po výhře v Extra Rentě pořídíte něco nového, k leštění už nablýskaného laku vám zcela postačí kousek z roku 1994. Kdo by to byl řekl, že se legendární Toyota Supra, kterou v prvním díle řídil herec Paul Walker, vyšplhá na cenu přes 12 milionů korun? Až vám Extra Renta výherní výsledky budou tykat, vy budete moci řídit třeba právě takový nebo podobně cenný kousek!

Co se vozu Toyota Supra týče, za jeho vysokou cenou stojí více faktorů. Jednak se vůz objevil ve velmi oblíbeném filmu. Potom jej řídil Paul Walker, který bohužel zemřel v roce 2013. Také je vůz zcela autentický. I když byl pro druhý díl filmu Rychle a zběsile předělán na vůz „Slap Jack’s Supra“, který řídil jiný závodník. Po skončení natáčení byl vrácen zpět do původního stavu.

Vůz je velmi výjimečný

Aukce se konala na začátku léta a pořádal ji aukční dům  Barrett-Jackson. Ten novému majiteli k vozu zajistil i certifikát pravosti. Ačkoliv bylo těchto vozů pro film vyrobeno hned několik, rekordně vydražený vůz Toyota Supra si drží svou výjimečnost hned z několika důvodů. Byl například používán pro různé kaskadérské kousky, Paul Walker v něm seděl nejčastěji, zkrátka a dobře na filmové obrazovce byl tento vůz viděn stále. Jeho vybavení do posledního puntíku odpovídá vybavení, které měl vůz ve filmu.

Tak nás napadá, že je škoda tento vůz parkovat v garáži… naštěstí po výhře v Extra Rentě si můžete koupit dostatečně velkou vilu na to, abyste jej mohli mít v obýváku. Co na to řekne vaše partnerka, to už je věc druhá. Máme však za to, že i tohle výherní tiket Extra Renty vyřeší!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru