«

»

Třeba se na vás eurojackpotové štěstí usměje v ÚTERÝ, dnes se hraje o 526 milionů a 10x Land Rover Defender

Foto: Sazka

Od 19. března tohoto roku začala v Eurojackpotu platit nová pravidla, která do hry přináší pár změn. Jednou z nich je skutečnost, že kromě pátku můžete nově v Eurojackpotu zbohatnout také každé úterý. Dnes 29. března se úterní slosování Eurojackpotu koná historicky poprvé… možná vám přinese štěstí a vy si sáhnete na 526 milionů korun a stanete se vítězem Land Roveru Defender. Pro české sázející v rámci hry Extra 6 jich je dnes k dispozici rovnou 10!

Celý duben hra o 50 luxusních vozů

Čím oslavit skutečnost, že se nově lze o Eurojackpot výherní výsledky snažit také v úterky? Sazka na to jde po svém a českým sázejícím hodlá rozdat až 50 luxusních vozů Land Rover Defender. Každý má hodnotu 2,2 mil. Kč. Jak o luxusní vůz hrát? Tak, jak jste zvyklí. Stačí si vsadit plný tiket včetně hry Extra 6 za 400 Kč. Výhercem bude ten, jehož číslo tiketu (internetové sázky) bude vylosováno. O luxusní vozy můžete hrát nejen dnes 29. 3., ale také:

  • v úterý 5. dubna,
  • v úterý 12. dubna,
  • v úterý 19. dubna,
  • v úterý 26. dubna.

Každé zmíněné slosování se vylosuje 10 výherců luxusních vozů, dohromady jich tedy po slosování 26. dubna bude 50!

Co se v Eurojackpotu změnilo?

Od 19. března, respektive úplně poprvé v pátek 25. března se v Eurojackpotu tipovalo 5 čísel z 50 (to zůstalo stejné) a nově 2 čísla z 12 (minule to byla 2 čísla z 10).

Novinkou jsou úterní slosování Eurojackpotu i fakt, že se jackpot loterie zvýšil z 90 milionů eur na 120 milionů eur, nově se tedy hraje až o 3 miliardy Kč!

Loterie Eurojackpot se nejspíš inspirovala u Sportky, která také přidala do hry o jedno slosování navíc. Běžně se Sportka losovala vždy ve středu a v neděli. Kromě toho sem tam probíhala páteční mimořádná slosování. Od 9. října 2020 Sportka přešla na pravidelné slosování 3x týdně, a to v neděli, ve středu a v pátek.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru