«

»

Třeba také budete v kufru svého auta zapomínat věci za miliony… až vyhrajete v loterii

Foto: pexels

Nechat v otevřeném autě téměř 20 milionů korun… to pohorší každého sázkaře, který se bezvýsledně snaží o výherní výsledky Sportky. Na druhou stranu, kdyby vám věci za miliony procházely rukama denně, možná i vy byste v tomto ohledu byli více benevolentní.  O čem je řeč? O případu ukradených houslí za v přepočtu 20 milionů korun.

Odměna půl milionu korun tomu, kdo pomůže dopadnout pachatele

Rowland Weinstein je obchodník a sběratel umění. Denně se setkává s cennými sběratelskými kousky za miliony. 8. prosince nechal jeden takový skvost – housle z 18. století v kufru svého auta značky Tesla. Naneštěstí mu z kapsy saka na sedačku auta vypadly klíče, a proto se vůz sám neuzamkl, což automaticky dělá, když jsou klíče mimo auto. Tohoto okamžiku využil protřelý zloděj, který vůz odcizil. Jen těžko mohl tušit, že zároveň s ním krade i historicky cenné housle a že po něm bude pátrat FBI. Ani se tomu nedivíme. To už je pravděpodobnější vyhrát ve Sportce!

Zloději kolem Weinsteina krouží  jako vosy nad sklenicí s medem

Nicméně tato krádež by měla být pro Weinsteina upozorněním, že je potřeba dávat si větší pozor. Už v minulosti totiž byl okraden. Z jeho galerie odcizil zloděj vzácnou kresbu. Byl však dopaden a za svůj čin pykal ve vězení. Tak třeba bude mít podobný konec i kauza „ukradené housle”.

Třeba i vy celkem běžně necháváte v autě miliony, nebo třeba v kapse kabátu, který ledabyle necháváte viset na věšáku třeba v čekárně vašeho lékaře. Nebo vy nikdy nedáváte vsazený tiket Sportky do přihrádky vozu nebo do kapsy bundy? Tak vidíte! Kolikrát se stane, že miliony bez okolků hodíte do pračky a perete je spolu se špinavými ponožkami na šedesát, jakoby se nechumelilo. Na tikety a losy tedy pozor! Výhra ve Sportce totiž přichází v tu nejnečekanější chvíli.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru