«

»

Tři nuly zajistily v Severní Karolíně výhru deseti tisícům lidí

Foto: pixabay

Velký objem výherních tiketů musela řešit loterijní společnost v Severní Karolíně. Ve hře „Carolina Pick 3” 9. července padly tři nuly, což je nejoblíbenější číselná kombinace tamních sázkařů. Nula vám v hlavní hře Sportky štěstí sice nepřinese, v případě Sportky sázíte čísla od jedné do  49, jako výherní se však mohou jevit jiná čísla. Víte, že mezi nejčastěji tažená čísla Sportky v roce 2021 patří čísla 33, 6 nebo 32?

Celkem 9 307 výherních tiketů

Mluvčí loterijní společnosti uvedla, že je enormní množství výherců u oblíbených číselných kombinací naprosto pochopitelné. Odborníci tedy doporučují se tomuto trendu spíše vyhýbat. Vezměte si například loterii Sportku. Tam se o místa na výherních pozicích dělíte s dalšími sázkaři, proto je lepší trefit originální čísla, která vám na výherní příčce zajistí soukromí. Poté, co ve hře Carolina Pick 3 padly tři nuly, loterie výhercům vyplatila dohromady více než 79 milionů korun.

„Postupka” ve Sportce nejspíš nehrozí… nebo ano?

Jen blázen nebo velký troufalec by ve Sportce vsadil 6 po sobě jdoucích čísel. Pravděpodobnost, že budou tažena, je totiž velmi nízká. Není to však nemožné, o čemž svědčí případ z jihoafrické loterie, ve které na konci minulého roku padla čísla 5, 6, 7, 8, 9 a dodatkové číslo 10. V hlavní hře této loterie sázkaři tipují čísla od 0 do 50. Neobvyklý je i počet výherců. Jackpot si díky této kombinaci rozdělilo až 20 šťastlivců, přitom je obvyklé, že hlavní výhru bere jeden, maximálně dva hráči. Není proto divu, že se případem zabývá loterijní komise, která má za úkol vyšetřit, zda se nejedná o podvod. Na svou obranu loterijní společnost udává, že ačkoliv se jeví kombinace po sobě jdoucích čísel nepravděpodobná, řada sázkařů jí věří.

A jaká souhra čísel přinese výhru ve Sportce vám?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru