«

»

Třicetiletý svářeč vyhrál v loterii těsně po tom, co jeho oblíbený tým prohrál ve fotbale

Foto: pixabay

Sázka z frustrace… asi tak by se mohl nazvat příběh třicetiletého svářeče Jacoba Stricklanda, který na začátku listopadu zasmušile pozoroval, jako jeho oblíbený fotbalový tým dostává nakládačku. Ten den hráči zápas prohráli, přesto měl Jacob štěstí, když díky online sázce na poslední chvíli vyhrál 150 tisíc dolarů (to je přes 3,5 milionu korun). Podobnou výhru vám může přivát také štěstí ve Šťastných 10.

Z prohry a vtipu se zrodila sázka, z té pak milionová výhra

Svářeč a sázkař z městečka Asheboro v Severní Karolíně chytil štěstí za pačesy ve smolný okamžik. Třeba i vám jeho strategie přinese Šťastných 10 výherní výsledky. Jacob, který je svářečem, je zároveň i milovníkem fotbalu. 5. listopadu byl na zápase svého oblíbeného týmu, který však dostal velkou nakládačku. Jacob se z toho cítil velice rozmrzelý, což mu dalo impuls k tomu, aby si v tento smolný okamžik alespoň vsadil. Využil pro to mobilní aplikaci, která mu umožnila okamžitou sázku, kterou stihl ještě před slosováním. Vsadil si Quick Pick za tři dolary a takřka obratem se dozvěděl, že vyhrává 50 tisíc dolarů, které byly až 3x vynásobeny pomocí možnosti 3X Power Play Multiplier. Podráždění z prohraného zápasu se okamžitě rozplynulo, když Jacob zjistil, že mu na herním účtu visí výhra 150 tisíc dolarů (to je přes 3,5 milionu korun a s takovou sumou peněz už jde leccos podniknout.

Radost sdílel se svými přáteli a matkou

Jacob, který ani netušil, v jaké štěstí se návštěva fotbalového utkání zvrtne, se o okamžik z výhry podělil se svými nejbližšími přáteli, kteří si ostatně vsadili stejně jako Jacob. Jediný Jacob však se sázky těžil, a proto mu bylo jasné, že pokračování večera bude na jeho účet. Než se přesunuli z haly do podniku, kde by mohli výhru zapít, zavolal i své mámě, která byla z informace pochopitelně v šoku. Část výhry Jacob plánuje investovat a zbytek nejspíš uloží na horší časy. A jakou nejvyšší výhru vám zatím přinesly sázky do Šťastných 10?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru