«

»

Tričko za 5,5 milionu dolarů a k tomu byt zdarma

Foto: pixabay

Až vám miliony ze Šťastných 10 spadnou do klína, budete se moci mimo jiné i draze oblékat. Slevy a výprodeje už vás více lákat nemusí. Pokud se na vás usměje štěstí převlečené za výhru v loterii, můžete si koupit nejdražší tričko na světě. To asi před dvěma lety začala nabízet značka Diesel a podržte se, za nejdražší kousek chtěla až 5,5 milionu dolarů. Na to by dnes nestačily ani výherní výsledky Šťastných 10, kde je hlavní výhrou 100 milionů korun.

Tričko s půdorysem bytu a byt k němu

Jen těžko byste kdy mohli tvrdit, že nejdražší z celého vašeho bytu v luxusní čtvrti v Miami je bavlněné tričko s krátkým rukávem poskládané tak, aby spolu s ostatními triky tvořilo úhledný komínek. Díky značce Diesel a výhře ve Šťastných 10 je však i toto možné. Dva roky zpátky začala značka Diesel mezi svou běžnou kolekcí nabízet i stylová trika s nakresleným půdorysem bytu. Bytu, který po zakoupení trička získají zájemci k tričku zdarma. Mělo to ale háček a tím byla hodnota trička. Tato speciální trička se pohybovala v cenovém rozpětí od 370 tisíc dolarů do 5,5 milionu dolarů. Vytvořeno bylo asi 143 triček s detailním potiskem půdorysu bytů, které měly teprve vyrůst v luxusní čtvrti v Miami. Tímto činem chtěla značka Diesel stočit pozornost svých zákazníků na svůj nový projekt, jímž byla spolupráce s developerskou firmou. No jen si představte, že byste se po výhře ve Sportce začali oblékat takhle draze!

Vůbec nejdražší tričko v historii

Tričko za 5,5 milionu dolarů je tak vůbec nejdražší na trhu. Byla by škoda k němu obléknout obyčejné džíny za pár tisícovek. Hodily by se k nim spíše džíny v podobné cenové relaci. Například džíny značky Secret Circus, které ve své době stály 1,3 milionu dolarů (to je dnes více než 27 milionů korun). Aktuální výsledky Šťastných 10 by mohly obměnit váš průměrný šatník za nové milionové kousky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru