«

»

Trojité včerejší štěstí ve Sportce s výhrou 54 milionů!

Ilustrační foto: pexels

A mohlo to být za tolik trefených čísel jen milionů pět..

Ve včerejším nedělním losování Sportky byla díky několika výhrám v předešlých dnech a týdnech téměř všechna přední místa doslova vybrakovaná. Za 2. pořadí byly nedělní předpokládané výhry v obou tazích něco přes 3 miliony korun. To by ještě šlo. Za 1. pořadí v I. tahu byla ale předpokládaná výhra dokonce ještě nižší, a to 2,7 milionu korun a mizerný byl i bonus, který je součástí Superjackpotu, jehož výše činila přibližně jen 2,5 milionu.

Jeden z nedělních výherců Sportky ale mezi těmito nevalnými cenami výborně vykličkoval. Zaprvé měl to štěstí, že vůbec trefil všech 6 čísel, čímž získal 1. místo. Druhé štěstí bylo, že měl vsazený plný tiket a zároveň uhodl poslední číslo Šance, což mu dopomohlo i k bonusové výhře.

To největší štěstí ale měl, že se jeho čísla shodovala s těmi ve II. tahu, který jediný stál za to. Být to totiž v tahu prvním, mohl si za svou štěstěnu, která ho pravděpodobně už za život znovu nepotká, odnést zhruba 5 milionů, takto ale získal milionů více jak 54!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru