Trojka

Foto: ifortuna.cz

Jak se hraje Trojka – návod

Číselná loterijní hra Trojka od Fortuny požaduje po hráčích vsazení tří oblíbených čísel. Losují se jen 3 čísla z 21. Trojka výsledky se hráči dozví ihned po slosování, které probíhá ve všední dny i o víkendu. Ve všední dny se losuje hned 2x denně – v 15.00 hodin a v 18.00 hodin. O víkendu se šance na výhru smršťuje pouze na jedno slosování v 18.00 hodin. Číselnou loterii Trojka si můžete zahrát na všech pobočkách Fortuny.

Co se podobnosti týče, nemá Trojka mnoho společného s loterií Sportka ani s dalšími loteriemi o velké výhry. Výhry jsou zde o dost nižší a hra nemá ani rostoucí jackpot. Mnohem více společných prvků má však hra Trojka s další loterií od Fortuny 3 z 21. Pojí je podobná pravidla, hlavně ale společné slosování.

Cílem hry je tipnout 3 čísla z 21 čísel a pro hlavní výhru je pokud možno všechna uhodnout. Sázka je pevně stanovená na 20 Kč. Výhry jsou pak pevně stanovené a odstupňované podle počtu uhodnutých čísel. Nejvyšší možnou výhrou je 5 000 Kč při všech třech uhodnutých číslech.

1.5/5 - (2 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru