«

»

Tučnou výhru utratí za koupi nového bydlení

Foto: pexels

Milionová výhra ulehčí život jejímu nemocnému synovi

Natasha Fludder (31) pocházející ze Skegness, Velká Británie, si pár týdnů před Vánoci vsadila v místní státní loterii tiket, na který o pár dní déle získala 500 000 liber (v přepočtu 14,7 milionu korun). Podobnou výhru lze vyhrát i ve Sportce za 1. pořadí anebo v Superjackpotu Sportky.

Natasha pro vyplňování sázenky použila čísla z data svého narození. Když se večer po slosování rozhodla tiket zkontrolovat, myslela si nejprve, že vyhrála jen 5 liber (v přepočtu 147 korun). Když ale v kontrole pokračovala, viděla, že se shodují i další čísla a pomyslela si, že její výhra tedy činí 5 000 liber (v přepočtu cca 147 tisíc korun). Když ale zjistila, že nakonec vyhrála půlmilionový jackpot, byla v šoku.

Volala ihned své sestře, aby jí tiket pro jistotu překontrolovala. Ta jí hovor ale nezvedla. Napsala jí proto SMS zprávu a poté i na chat Facebooku, kam jí poslala fotku tiketu s čísly a odkazem na YouTube, kde bylo video ze slosování uloženo, ale i tak se se sestrou nemohla spojit. Zavolala proto své matce, která hovor přijala a slíbila jí, že kontrolu provede hned, jak se vrátí domů. Natasha mezitím použila ještě loterijní aplikaci, na které se po načtení tiketu ukázalo blahopřání k výhře. Vzápětí jí volala matka a sdělila jí, že jsou její domněnky o mega výhře skutečné.

Jelikož čerstvá milionářka žije se svými 2 syny už od jejich narození po pronájmech, rozhodla se výhru použít na koupi vlastního bydlení. Její starší syn má Downův syndrom, a proto pro něj bude lepší, když bude mít trvalé zázemí. Má také spoustu speciálního vybavení, které zabere hodně prostoru, a ne vždy se to v podnájmech podařilo uzpůsobit podle jejich představ.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru