«

»

U Sportky ho lákají jen vysoké jackpoty a doplňkové hry – vyplatilo se!

Foto: pexels

Výhra 2 miliony korun

Loterie Sportka čas od času spustí jednu ze svých doplňkových her, v nichž sázkaři mohou vyhrát 2 miliony korun či věcnou cenu, jakou je například nový automobil. Jedním z výherců 2 milionů korun, je i otec dvou dětí, který tuto obrovskou sumu vyhrál v září, když probíhala doplňková hra 100x 2 miliony.

Výherce prozradil, že sází jen zřídkakdy, a to už zhruba 20 let. Aby si vsadil tiket Sportky, musí ho lákat buď vysoký jackpot anebo jiná cena z doplňkových her. Tentokrát se na něj ale štěstí konečně usmálo, jelikož za vsazení plného tiketu Sportky vyhrál 2 000 000 korun.

Vyhrané peníze využije otec od rodiny na cestování pro sebe a své nejbližší, jelikož rádi poznávají jiné země. V dohledné době hodlají vyrazit do Jihoafrické republiky, která je láká díky svým národním parkům a kouzelné přírodě.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru