«

»

Účtenkovka hlásí méně hráčů, ale naopak více účtenek

Foto: Statistiky z Účtenkovky / 777cz.eu

Do dubnového losování přihlásilo 341 tisíc hráčů přes 16 milionů účtenek

V posledním losování Účtenkovky, které proběhlo 15. dubna, byl zaznamenán další nepatrný úbytek hráčů. Naopak počet registrovaných a úspěšně přihlášených účtenek se zvýšil.

Zatímco předchozího březnového losování se Účtenkovky zúčastnilo vůbec nejméně hráčů za celou dobu trvání loterie, a to v počtu 343 475 aktivních hráčů, tedy těch, kteří úspěšně zaregistrovali minimálně 1 účtenku, nyní o měsíc později počet ještě klesl na 341 331 hráčů.

Ti, kteří stále Účtenkovku hrají, ale do posledního dubnového losování zaregistrovali bez mála 16,3 milionů paragonů, což je oproti předchozímu měsíci o 1,9 milionu více. Stejně tak se navýšil počet účtenek, které byly do soutěže úspěšně přijaty, a to z přibližných 12,8 milionů za březen na 14,4 milionů za duben.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru