«

»

Účtenkovka hlásí nárůst hráčů i účtenek

Foto: pixabay

Rekordem listopadového losování bylo 7 908 paragonů na 1 hráče!

Ve čtvrtek 15. listopadu se za dozoru dvou pracovníků Ministerstva financí uskutečnilo další losování Účtenkovky, v pořadí už třinácté. Losovalo se z říjnových účtenek, a to jako obvykle o 21 025 cen počínaje 100korunou, přes automobil Citroën C3 Aircross až po 1 milion. Výherci se o výhrách dozvěděli přes e-mail nebo SMS, stejně jako ve svém hráčském účtu, pokud ho mají vytvořený. Výhry jsou rozesílány na bankovní účty hromadně 17. a 27. listopadu a 10. prosince. Částky 100 Kč až 20 000 Kč je také možné si vyzvednout osobně, pouze ale v sídle Sazky v Praze.

Do listopadového slosování účtenkové loterie se podle Ministerstva financí zapojilo 352 023 aktivních hráčů, což je o 5 150 hráčů více, než minulý měsíc. Ti registrovali bez mála 16 milionů účtenek vydaných v říjnu, z nichž se do slosování dostalo více jak 14 milionů. To je nárůst přibližně 1,3 milionů paragonů zařazených do soutěže oproti předešlému měsíci. Na 1 hráče tak v průměru připadá 45,3 účtenek. Rekordní počet zaregistrovaných paragonů jednou osobou byl tentokrát 7 908, což je nejvíce za roční historii losování Účtenkovky. Více informací ze všech statistik naleznete v menu pod Účtenkovka – statistiky z Účtenkovky.

4/5 - (2 votes)

2 komentáře

 1. Malda

  Dobrý den.
  Prosím Vás ,co je to za podvod.Registrovat 7908 ks paragonů od jednoho hráče.Kdyby jednu účtenku registroval 1minutu,tak všechny by mu trvaly 132 hodin,tj.5,5 dne nepřetržitě bez spánku.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   podvod to jistě není. Zkušený člověk zvládne registraci za 20 vteřin, navíc mu může pomáhat třeba někdo jiný..

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru