«

»

Účtenkovka – jak při výhře založit účet mojeID

Foto: mojeid.cz

Ověření hráče přes mojeID

MojeID je účet sloužící v případě Účtenkovky k ověření hráče, který si chce nechat do vlastní banky poslat výhru vyšší než 20 000 korun. MojeID má samozřejmě i spousty jiných využití, lze se přes něj například přihlašovat na webové stránky, které tuto službu podporují, aniž byste si museli pamatovat rozdílná přístupová hesla, můžete jako ověřený uživatel psát na některé stránky komentáře a mnohé další. MojeID je zkrátka služba, přes kterou se ověří vaše totožnost a věk, což je právě k vyplacení vyšších výher z účtenkové loterie to podstatné. (Službu mojeID provozuje CZ NIC – www.nic.cz na adrese www.mojeid.cz).

Jak registrovat mojeID

MojeID si pro potřeby Účtenkovky založíte klidně přímo přes váš “účtenkový účet“. Ten musíte mít v případě jakkoliv vysoké výhry stejně vytvořený. Jakmile ho budete mít, přihlaste se do něj a klikněte na NASTAVENÍ. Jako první se vám zobrazí Základní údaje o hráči, na jejichž konci máte uvedeno, zda je identita hráče ověřena či nikoliv – pro ověření klikněte na tlačítko mojeID.

Kliknutím na ikonku mojeID se do něj můžete přihlásit a sebe tak pro účely vysoké výhry ověřit, anebo v případě, že mojeID ještě nemáte, si ho založit. V takovém případě klikněte na text: Založit účet mojeID, viz. foto.

Poté následujte instrukce. Vyplňte pravdivě a úplně všechny požadované informace, jako jméno, adresu, e-mail, telefon atd. Na všechny vám následně přijdou ověřovací kódy, proto je nutné, aby byly funkční.

Na úplný závěr ještě budete muset osobně ověřit svou totožnost s občanským průkazem v ruce, a to na určených místech, kterým je například taktéž CzechPoint na České Poště. Po úspěšném zvládnutí celého procesu budete ověřená osoba, které je možno na bankovní konto zaslav výhry z Účtenkovky přesahující 20 000 Kč.

5/5 - (2 votes)

2 komentáře

  1. JANEK

    PŘIHLÁŠENÍ DO ÚČTU MOJEID

    1. Anonym

      NASTAVENÍ PIN3 B9B85Fp4

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru