«

»

Účtenkovka končí!

Foto: Účtenkovka

Je čas se s účtenkovou loterií rozloučit

Účtenková loterie, kterou začali hrát Češi na podzim roku 2017, v dubnu dosáhne svého 30. slosování a pak se s hráči nečekaně rozloučí. Jediná loterie zdarma v Česku předčasně končí kvůli aktuálnímu nouzovému stavu v naší zemi souvisejícím s koronavirem. Na smutnění ještě bude prostor, teď ale vyzýváme vášnivé hráče této loterie, aby sesbírali a registrovali poslední účtenky – tedy účtenky vydané od prvního do posledního  března.

Nikdo nevěděl, jak dlouho se bude hrát

Nikdo přesně nevěděl, do kdy se bude Účtenkovka hrát. Když pomineme aktuální nouzový stav kvůli koronaviru, o osudu účtenkové loterie by v budoucnu rozhodl nejspíš zájem hráčů o tuto loterii. Dokud by byl (byť klesající), Účtenkovka by se nejspíš hrála. Ale kdo mohl čekat, že skončí už teď v dubnu. Pro vášnivé hráče to může být šok, pro někoho naopak dobrá zpráva. Zároveň je to i rozumné řešení, jak měsíčně v rozpočtu ušetřit milióny, které stát vynakládal na její provoz. Každopádně byla účtenková loterie vedená jako dočasná podpora EET a svůj účel prý splnila. Doposud bylo registrováno 463 miliónů účtenek a do hry se zapojilo přes milión lidí.

Ještě neházejte flintu do žita

Ještě vám milión nepřinesla a už končí? Neházejte flintu do žita. Naděje umírá jako poslední, a proto vezměte své poslední zbytky sil a registrujte sic vám síly stačí. Čas na to máte do 12. dubna a použít můžete účtenky s datem od prvního do posledního března.

Dne 15. dubna budou dle slosování rozdány poslední ceny, přejeme, abyste i vy byli na 30. jubilejní výherní listině!

 

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. Anonym

  Dobrý den,
  překvapilo mě zastavení účtenkovky i když jsem měla pochybnosti o její regulérnost.. Hrála jsem cca jeden rok a nevyhrála ani jen cenu útěchy tj. 100,-Kč. Když si koupím los, tak někdy vyhraji 20,- nebo 50,- Kč, ale u Vás nic.Myslím si, že firma kterou jste vybraly není dostatečně spolehlivá k státní instituci Ministerstvu financi. U výherní účtence jste neuvedli vůbec nic, ani místo vydání pokladního dokladu atd. Pár lidi se nabalilo a ostatní hráči se museli spokojit s tím, že snad vyhrají příště.

  Edita

 2. Anonym

  Škoda, že podvodníci zkazili lidem hru. Vyhrál jsem 5x – ze začátku a poté „zázračně“ až po uveřejnění podezření z podvodů na konci soutěže. Shoda s pravděpodobným zapojením podvodníků a více než roční přestávkou ve výhrách je evidentní – nevěřím, že je to náhoda. Podvodníci vysosali většinu výher lidem, co poctivě ťukali desítky účtenek.
  Výhry: 02/2018, 08/2018, 11/2019, 01/2020, 04/2020.
  O podvodnících se začalo psát na podzim 2020 – pak teprve Schillerová “udělala opatření”. A výhry se zase dostavily.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru