«

»

Účtenkovka – počet hráčů stoupl, počet účtenek klesl

Foto: depositphotos

Opatření proti profesionálním hráčům asi už začínají fungovat

V neděli 15. prosince se konalo 26. losování Účtenkovky. Pokud se na něj podíváme z pohledu čísel a statistik, zjistíme, že co do počtu hráčů i účtenek je téměř jako přes kopírák s losováním předchozím z patnáctého listopadu.

Posledního aktuálního losování účtenkové loterie se zúčastnilo 341 341 hráčů, což je o 1 871 více než minule. Počet všech účtenek byl 16 394 112. To je o 20 764 méně. Do losování se z nich úspěšně dostalo 14 451 936, což je méně o 11 668 účtenek.

Vzhledem ke kvantům hráčů i účtenek jde jen o nepatrné výkyvy, podle online procentní kalkulačky je to v řádu pouhých desetin procent. Co lze ale z čísel vyčíst jiného je fakt, že zatím co počet hráčů stoupl, počet účtenek naopak klesl.

S velkou pravděpodobností jde o důsledek tažení Ministerstva financí proti profesionálním hráčům. Přestože limit 500 účtenek na měsíc je zaveden až od prosince, mnoho hráčů to do hraní Účtenkovky povzbudilo už nyní, přičemž naopak některé hráče rekordmany zavedená opatření už teď odradila.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru