ÚČTENKOVKA registrace a aktuální výsledky

Účtenkovka výsledky losování a výhry – pondělí 15. 10. 2018


Výherci jedné z 21 025 cen (100 Kč až 1 000 000 Kč) budou informování přes E-mail anebo SMS. Výsledky Účtenkovky jsou taktéž dostupné ve vašem hráčském účtu, níže přes Účtenkovka přihlášení. Oficiální zveřejnění výsledků je v den losování v 17:15 hodin, nicméně losování probíhá už kolem poledne, takže o případných výhrách můžete být vyrozuměni v tomto čase.

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 58c3a078-a1dabb5a 1 000 000 Kč
2. f1a2a50b-10d0a296 Automobil
3. c68bcd3c-7656b0ff 300 000 Kč
4. 9a9ed68c-23c8c25c 200 000 Kč
5. 3707f93f-5878015b 100 000 Kč
Zobrazit více výher

Losování říjnových účtenek proběhne ve čtvrtek 15. 11. 2018


Účtenkovka (účtenková loterie EET) popis, návod, pravidlaCo je to Účtenkovka (Účtenková loterie)


Účtenkovka logo

Účtenkovka logo

Účtenkovka (Účtenková loterie EET) je loterijní hra nebo spíše účtenková soutěž českého Ministerstva financí startující 1. října 2017, v níž se vždy k 15. dni následujícího měsíce, počínaje 15. listopadem 2017, losuje více jak 21 000 cen s výhrami od 100 Kč přes osobní automobil až k 1 milionu Kč.

Účtenkovka je zdarma, neboť se v ní losují EET účtenky (paragony), které při nákupu obdržíte od obchodníků. Losování však neprobíhá ze všech účtenek, ale jen z těch, které do této loterijní soutěže předem přihlásíte.

Tato stránka 777cz.eu Účtenkovku neprovozuje, pouze o ní informuje, odpovídá na vaše dotazy, uvádí výherce a výsledky Účtenkovky a v úvodu této stránky odkazuje na přihlášení účtenek, registrace do Účtenkovky a k “přihlášení na můj účet” . Provozovatelem Účtenkovky (www.uctenkovka.cz) je na základě výběrového řízení společnost Diebold Nixdorf s.r.o., Siemensova 2, 155 00  Praha 13, Tel: 233 037 402, Email: info@uctenkovka.cz. Nezodpovězené či závažné dotazy a stížnosti můžete směřovat přímo na některý z uvedených kontaktů provozovatele. Subdodavatelem Účtenkovky je SAZKA a.s., K Žižkovu 851, Praha 190 93, Tel: 266 12 12 12, kde se například na uvedené adrese (nikde jinde, pouze zde v Praze) vyplácí výhry, pokud si je nenecháte zasílat na účet.

K čemu Účtenkovka je a jak funguje


EET pokladna

EET pokladna

Účtenková loterie navazuje na elektronickou evidenci tržeb (EET) z úřadu bývalého ministra financí Andreje Babiše. Jejím smyslem je motivovat zákazníky k tomu, aby si za nákupy zboží nebo služeb nechávali vystavovat účtenky. Tím by se měla zvyšovat efektivita EET a zároveň i výběr daní.

Každý občan starší 18 let má proto možnost téměř veškeré účtenky vydané v Česku, které dostane v obchodě, restauraci, na hotelu, u benzinky či kdekoliv jinde, zdarma do Účtenkovky přihlásit, k čemuž slouží webové stránky (odkaz výše v úvodu) a stát se tak s nimi účastníky pravidelného měsíčního losování o tisíce cen. Jde o tak zvanou pozitivní motivaci, na rozdíl od některých jiných zemí, kde je přebírání účtenek od obchodníků přímo zákazníkům nařízeno zákonem.

Účtenková loterie – přihlášení účtenek bez registrace


Přihlášení nové účtenky bez hráčského účtu

EET Účtenková loterie 2017 je novinkou, ve které můžete zdarma vyhrát až 1 milion korun. Pro účast v ní ale nestačí, abyste šli nakoupit a nechali si k nákupu vystavit účtenku. Tu si totiž budete nejprve muset na příslušné webové stránce (odkaz v úvodu této stránky) do Účtenkové loterie přihlásit přes internet, a to za pomoci formuláře, který vidíte výše na fotografii. To lze za daný měsíc učinit od jeho 1. dne až do 12. dne následujícího měsíce, tedy vždy nejpozději 3 dny před losováním. Příklad: říjnové účtenky, které se losují 15. listopadu, můžete do Účtenkovky přihlásit od 1. října do 12. listopadu. A takto podobně každý další měsíc.

Při přihlašování účtenky (foto výše) zadejte váš mobilní telefon anebo email (stačí jedno z toho). Raději uvádějte pokaždé to samé. Pokud se totiž později rozhodnete vytvořit hráčský účet, využijete právě onen kontakt a všechny vaše účtenky pod ním budete mít přehledně zobrazené.

Z kódů BKP a FIK opět stačí zadat jen jeden (kterýkoliv), protože ten druhý se doplní automaticky. Ve slosování (kde se losuje BKP) tak budete i v případě, že u přihlašování účtenky zadáváte jenom FIK.

DIČ už se od března 2018 při přihlašování účtenky neuvádí.

Celková částka může být zaokrouhlená a tolerance je taktéž v čase nákupu, a to asi 120 vteřin. Na závěr nezapomeňte zaškrtnout políčko Odsouhlasení zpracování osobních údajů.

Pokud se v některém z údajů spletete, budete ho muset upravit. Pakliže vám systém napíše, že účtenka už byla registrována (a přitom není v losování), znamená to, že jste chybné údaje už jednou použili, čili jste při opravě udělali tutéž chybu. Ve většině případů je nepřijetí účtenky chybou hráče.

Někdy může mít obchodník po změně času špatně nastavenou pokladnu, což se lze pokusit vyřešit tak, že účtenku vložíte s časem o 60 minut více anebo méně. Možná vám tato varianta při neúspěšném vložení účtenky pomůže.

Přihlásit účtenku bez registrace je snadné,viz. video níže.

Účtenková loterie – registrace a přihlášení přes Můj účet


Registrace hráčského účtu

Registrace hráčského účtu

K registrování paragonů do Účtenkovky je taktéž možné si vytvořit svůj hráčský účet, v němž budete mít navíc o všech svých účtenkách a případných výhrách dokonalý přehled. Zaregistrovat se (foto výše) a mít u Účtenkovky svůj účet není nutné (dokud nevyhrajete), ale je to velice užitečné.

Při vytváření hráčského účtu Účtenkové loterie každý z hráčů vyplní běžné osobní údaje. Vhodnější je zvolit jako kontakt email než mobil, bude vám na něj totiž chodit více info o zaregistrování účtenek. O výhrách však budete informováni na kterýkoliv z kontaktů.

Sídlo Sazky - Praha

Sídlo Sazky – Praha

Pokud si nezvolíte osobní výplatu výher v sídle Sazky (výběr lze ale pouze v Praze!), pak také musíte vyplnit číslo bankovního účtu. Výhry 20 000 Kč a výše mohou být převáděny pouze bezhotovostním převodem na váš účet v bance. Na závěr nezapomeňte zaškrtnout políčko se souhlasem zpracování osobních údajů.

Někomu taková důkladná Účtenkovka registrace se všemi poskytovanými údaji vyhovovat nemusí. Nutnost to proto není, tedy alespoň ne do doby, než něco vyhrajete. Kdo bude chtít, může na sebe při registraci účtenky zadávat  jen kontakt (mobil nebo email). V případě výhry na něj budete vyrozuměni a hráčský účet si ve lhůtě 30 dní vytvoříte až před jejím převzetím.

Shrnutí. Účtenky lze do účtenkové loterie přihlašovat bez vytváření hráčského účtu. Nebo si můžete vytvořit účet a přihlašovat je přes něj, čímž o účtenkách a případných výhrách získáte dokonalý přehled. Oba důležité odkazy najdete v úvodu této stránky.

Pakliže si hráčský účet vytvoříte, vždy před registrací nové účtenky se do něj přihlaste (odkaz v úvodu této stránky). Poté budete novou účtenku přihlašovat přes formulář zobrazený níže, kde už nemusíte neustále zadávat kontakt. Bližší info o vyplňování DIČ, BKP, FIK a podobně naleznete v tomto návodu o sekci výše.

Přihlášení nové účtenky s hráčským účtem

Video – výhody hráčského účtu

Účtenkovka přihlášení a registrace přes mobilní aplikace


  

Jaké účtenky a kolik lze do Účtenkové loterie přihlásit


EET účtenka

EET účtenka

Účtenková loterie dává možnost zaregistrovat jen takové účtenky, které vám vydá obchodník, jež je podle zákona přihlášený k EET. Takové účtenky obsahují datum a čas vystavení, částku, DIČ prodejce a kódy FIK a BKP. Na některé obchodníky se už EET vztahuje, na jiné to může být až během roku 2018. Proto se předem raději informujte.

Do Účtenkovky je povoleno přihlásit denně i za celý měsíc libovolné množství účtenek za nákupy, díky kterým získáte účtenku v kladné hodnotě od 1 Kč výše. Pakliže například vrátíte lahve a konečná částka na účtence tím bude záporná (obchodník vám peníze vyplatí), účtenku přihlásit nelze. Dalším omezením je, že od stejného obchodníka můžete za 1 den přihlásit jen 1 účtenku. Důvodem je, aby si lidé účelově nerozdělovali nákupy na více menších a u pokladen nezdržovali.

Ověření účtenky, zda je vhodná k přihlášení do účtenkové loterie, můžete provést přímo na stránkách Finanční správy Ministerstva financí přes tento odkaz.

Účtenkovka (účtenková loterie) losování, výherci a výsledky


Účtenková loterie se losuje vždy k 15. dni v měsíci, ať už se jedná o kterýkoliv den v týdnu. Náhodně se losuje ale jen z těch účtenek, které byly vystaveny v měsíci předchozím, přičemž do Účtenkové loterie je musíte přihlásit nejpozději 3 dny před losováním.

Příklad: první losování Účtenkovky startuje 15. listopadu 2017. Přihlásit do něj můžete jen účtenky za nákupy uskutečněné od 1. října do 31. října 2017. Tyto říjnové paragony musíte zaregistrovat nejpozději 3 dny před losováním, tedy maximálně 12. listopadu 2017.

Losování Účtenkovky provádí Sazka prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel, takzvaného RNG modulu. Losování probíhá během dne, přičemž výherní listina je oficiálně zveřejněna až později kolem 19:00 hodin (výsledky Účtenkovky taktéž v úvodu této stránky). Už v odpoledních hodinách vám ale mohou chodit emaily a SMS zprávy o případných výhrách, stejně jako výherní účtenky uvidíte ve svém hráčském účtu (pokud ho máte vytvořený). Losují se kódy BKP. Nicméně vůbec nezáleží na tom, zda při registrování účtenky zadáváte právě BKP anebo kód FIK. Druhý z kódů se vám totiž doplní automaticky, čímž jste ve slosování, ať už zadáváte kterýkoliv z nich.

Jak kontrolovat účtenky a zjistit ceny a výhry


Účtenkovka se poprvé losuje 15. 11. 2017, (ze zaregistrovaných říjnových účtenek). Poté bude losování probíhat vždy 15. den v měsíci. Kontrola výsledků Účtenkovky je možná vícero způsoby. O výsledcích Účtenkovky budete například informováni ve vrchní části této stránky. Zobrazeny jsou pouze přední místa od výhry 20 000 Kč až 1 milion. Celkových výher je totiž přes 21 tisíc, čímž je i pro hráče jen stěží možné všechny překontrolovat. Kompletní výherní listina je ale pod těmito výsledky ke stažení.

Kromě toho vám v případě, že vyhrajete, budou také chodit informace o výhře na registrovaný email anebo přes SMS zprávu na mobil.

Informace o výhře u jednotlivých účtenek

Informace o výhře u jednotlivých účtenek

Výsledky Účtenkové loterie můžete taktéž velice přehledně vidět ve svém hráčském účtu (pokud ho máte vytvořený). Zde je u všech vyhrávajících účtenek zelené označení VÝHERNÍ. V levé části herního účtu máte taktéž označení VÝHRY, kam jsou výherní účtenky zařazeny.

Vyhledání výhry v hráčském účtu

Vyhledání výhry v hráčském účtu

Shrnutí: pakliže chcete mít dokonalý přehled o svých účtenkách a nepropásnout žádnou výherní, je vhodné si vytvořit hráčský účet (přes odkaz v úvodu této stránky). I bez registrace vám sice budou chodit informace o případné výhře na mobil nebo email, pakliže ale takovou SMS z jakéhokoliv důvodu přehlédnete, to samé s emailem, který může být navíc namísto složky Doručené automaticky zařazen do složky Spam, pak se o výhře nedozvíte. A ruční kontrola více jak 21 000 cen je téměř nemožná.

 

Účtenkovka nabízí výhru 1. milion Kč za 1 .místo a věcnou cenu osobní automobil (Ford Fiesta Kombi) za 2. místo. Za 3. až 5. místo jsou to 300 tisíc, 200 tisíc a 100 tisíc Kč. Dále od šestého místa následuje 20x 20 000 Kč, poté 1 000x 1 000 Kč a na závěr 20 000x 100 Kč. Celkem je ve výhrách a cenách pamatováno na 21 025 výherců. Pokud hráč Účtenkovky nemá vytvořen účet a vyhraje některou z cen, bude si ho muset vytvořit do 30 dní od doby, kdy bude o výhře informován.

Účtenkovka – výhry a ceny v Účtenkové loterii


Účtenkovka hráčům nabízí šanci získat následující výhry a ceny od 100 Kč až po 1 milion.

Výherní pořadí Výhry Počet výher
1. pořadí 1 000 000 Kč 1x
2. pořadí Osobní automobil 1x
3. pořadí 300 000 Kč 1x
4. pořadí 200 000 Kč 1x
5. pořadí 100 000 Kč 1x
6. pořadí 20 000 Kč 20x
7. pořadí 1 000 Kč 1 000x
8. pořadí 100 Kč 20 000x

Účtenkovka – další informace


Účtenková soutěž poté, co si účtenky zaregistrujete do slosování, nevyžaduje jejich schovávání, účtenky z EET loterie můžete tedy následně zahodit. Pokud půjde o výherní účtenky, přijde vám informace na váš uvedený kontakt (e-mail anebo mobil), případě své výhry dohledáte v hráčském účtu (pokud ho máte). Osobní převzetí výher je možné jen u částek nižších než 20 000 Kč, a to pouze v Praze v sídle Sazky (nikde jinde ani v žádném jiném městě). V ostatních případech vám výhra bude zaslána na bankovní účet, který uvedete v hráčském účtu. Hráčský účet je tedy nutné si v takovéto situaci vytvořit.

Při registraci účtenek nemusíte nikam vypisovat zakoupené zboží. Uvádějí se jen nejnutnější údaje pomáhající při identifikaci obchodníka a vaší účtenky. Zároveň je třeba brát v úvahu, že 1 stejná účtenka lze do losování přihlásit jen jednou. Pokud by byla přihlášena vícekrát, třeba omylem dvěma lidmi v jedné domácnosti, bude platit registrace uskutečněná jako první.

Počet přihlášených účtenek na jednoho hráče je neomezený, každá však musí být samostatně zaregistrována. Jak už bylo uvedeno, od jednoho prodejce lze za den přihlásit jen jednu účtenku. Pakliže například v jednom obchodě provedete za den více nákupů, můžete z nich zaregistrovat jen 1 paragon, přičemž je úplně jedno, i z hlediska pravděpodobnosti výhry Účtenkové loterie, který to bude. Důvod maximálního počtu 1 účtenky na 1 obchodníka denně je ten, aby si lidé nákupy nerozdělovali na více položek a u pokladen nezdržovali.

Každá z účtenek může v losování Účtenkovky vyhrát pouze 1x. Nicméně počet výher na jednoho hráče omezen není. To znamená, že čím více účtenek zaregistrujete, tím máte větší šanci, že vyhrajete, a to třeba i několikrát při jednom losování.

Účtenkovka – zajímavosti a statistiky


Oficiální název české Účtenkové loterie je zkráceně ÚČTENKOVKA. Má i své barevné logo, které za cenu 96 800 korun vč. DPH vytvořila designérka Hana Kolbe. V soutěži o logo Účtenkovky bylo celkem 7 návrhů, z nichž právě tento vítězný vybrali zaměstnanci ministerstva financí spolu s firmou Wincor Nixdorf, která zase v Účtenkovce působí jako generální dodavatel systému.

Společnost Wincor Nixdorf byla vybraná ve veřejné soutěži vyhlášenou ministerstvem. Původně se uvádělo, že jediným přihlášeným a tedy i vítězem provozu Účtenkovky je Sazka. Ta se ale do tendru přihlásila v konsorciu s dalšími dvěma menšími firmami. Vítězem se nakonec stal Wincor Nixdorf a Sazka je subdodavatelem.

Opel MOKKA

Opel MOKKA

Účtenková soutěž vyjde každý rok na asi 12 milionů korun, plus dalších 65 milionů bude rozdáno ve výhrách. Reklamní kampaň běžící od poloviny září 2017 do spuštění Účtenkové loterie by neměla přesáhnout 2 miliony korun, nicméně poté bude na propagaci vynakládáno asi 20 milionů ročně.

Na každoměsíční výhru automobilu ve 2. pořadí byla koncem srpna 2017 vypsána soutěž. Hrát se bude o SUV do 400 000 Kč, nicméně je možné, že některý z dovozců automobilů nabídce i mnohem dražší model s tím, že zbytek doplatí ze svého. Vzhledem k dobré reklamě je to výhodné pro všechny strany, pochopitelně včetně výherce. V opačném případě připadají v úvahu benzínové vozy Mazda CX-3, Opel Mokka X, Fiat 500X nebo třeba Dacia Duster.

Aktualizováno: V půlce října byl ministerstvem financí vybrán jako výhra za 2. pořadí automobil Ford Focus Kombi 1,6. V první veřejné soutěži se žádný dodavatel SUV totiž nepřihlásil, proto byla vyhlášena soutěž nová. Ford bude výhrou v prvním losování uskutečněném 15. listopadu, na další losování bude ministerstvem vypsáno další výběrové řízení.

Vzorem pro českou Účtenkovku byly účtenkové loterie z jiných zemí, především Účtenková loterie Slovensko, kde běží v téměř shodné podobě od roku 2013, losuje se ale 2x měsíčně. Prvotní zájem o ní byl obrovský, nyní ale kvůli nízkým výhrám opadá. Dobře funguje i Účtenková loterie Chorvatsko anebo Slovinsko. Naopak v Gruzii je o ní poměrně nezájem.

Pravděpodobnost výhry v Účtenkovce nelze vůbec snadno vyjádřit. Důvodem je fakt, že předem není známo, z jakého počtu registrovaných účtenek se bude losovat. Aktuálně v roce 2017 finanční úřady přijímají bezmála 400 milionů účtenek měsíčně, jejichž počet ještě naroste. Jasné ale je, že zdaleka ne všechny se budou Účtenkové loterie účastnit.

Odhady hovoří o 10 procentech. To by znamenalo, že 1 milion korun za první místo vyhrajete 1x ze 40 milionů případů. Totéž platí o automobilu a dalších cenách. Stokorunu by ale v uvedeném případě vyhrál asi každý dvoutisící hráč, neboť se jich losuje 20 tisíc. V úvahu se ale také musí brát počet EET účtenek, které do slosování přihlásíte. Pakliže jich bude za měsíc 10, budete mít pravděpodobnost výhry v Účtenkovce 10x větší.

Účtenkovka – statistiky za říjen 2017

Za první měsíc říjen hrálo účtenkovou loterii 453 000 lidí, kteří v souhrnu úspěšně přihlásili přes 11 milionů účtenek. Každý tak v průměru zaregistroval asi 25 slosovatelných účtenek. Rekordmanem byl hráč, který jich během tohoto jediného měsíce zaregistroval 1648.

Účtenkovou loterii nejvíce hráli lidé ve věku 30 až 50 let. Poté 50 až 70 let, dále 18 až 30 let a nakonec lidé 70 let a více, kterých bylo přes 23 000. Hráči měli v asi 80 % případů založený hráčský účet.

PROBLÉMY: účtenka nezařazena do slosování + další časté otázky


PODPORA ÚČTENKOVKY – Telefon: 233 037 402, E-mail: info@uctenkovka.cz

Komentář nebo dotaz můžete také napsat veřejně na této naší stránce, kde se vám budeme snažit odpovědět. Ještě před jeho položením si prosím přečtěte informace níže, které vám možná s vyřešením pomohou.

Nepřišel email

V úvodu se hned zmíníme o zasílání mailů od Účtenkovky, které vám (pokud jste při registracích právě váš e-mail zadali) budou chodit při mnoha příležitostech. Bude vám přes něj zaslán kód při vytváření hráčského účtu a poté každá informace o zaregistrované či nezaregistrované účtence, stejně jako o případných výhrách. Pakliže vám emaily nechodí, nahlédněte kromě složky DORUČENÁ POŠTA také do složky SPAM anebo HROMADNÉ, kam může být automaticky přesunut.

Účtenkovka – úspěšné přihlášení účtenek, ale dlouhé ověřování

Ať už do Účtenkovky přihlašujete účtenku bez herního účtu anebo přes něj, ne vždy se všechno povede, jak má. V ideálním případě se vám po vepsání všech údajů zobrazí jedna z těchto hlášek níže. V té chvíli se ale účtenka stále ještě ověřuje a vy musíte čekat na výsledek, zda nakonec bude ve slosování. To může trvat od několika hodin až po 12 dní. Aby byla totiž účtenka do soutěže přijata, musí být mimo jiné porovnána s účtenkou, kterou na Finanční správu pošle obchodník. A právě to někdy trvá delší dobu.

Účtenka byla ověřena v systému evidence tržeb EET

Účtenka byla ověřena v systému evidence tržeb EET

Účtenka se ověřuje v systému evidence tržeb EET

Účtenka se ověřuje v systému evidence tržeb EET

Účtenkovka – neúspěšné přihlášení účtenek

Pravidla účtenkové loterie povolují přihlášení jen 1 účtenky od stejného obchodníka během 1 dne. Jinak je jejich počet neomezený. Stejně tak je nutné, aby měla účtenka kladnou hodnotu 1 Kč anebo více. Například při vrácení lahví může být konečná částka na účtence v záporné hodnotě, což povoleno není. V podobných případech se objevuje tato informace.

Účtenku není možné zařadit do slosování

Účtenku není možné zařadit do slosování

Účtenkovka – nezařazení účtenky do slosování

Největším problém vzniká v situaci, kdy vám systém oznámí, že účtenka do losování zařazena nebude. Příčin může být několik, kdy v drtivé většině případů je to vlivem hráče, který zadává údaje s chybou, kterou si kolikrát ani neuvědomuje. Je potřeba dávat pozor na záměny písmen a čísel. Pokud se vám nepodaří účtenku napoprvé přihlásit, pokuste se o to podruhé s vepsáním druhého kódu (namísto FIK vyzkoušejte BKP nebo opačně). Pakliže účtenka obsahuje 2x DIČ, je třeba zadat DIČ poplatníka a ne DIČ pověřeného. Nesmí se také na závěr zapomínat na zaškrtnutí kolonky odsouhlasení zpracování osobních údajů (pokud je uvedeno).

Naopak chybu zřejmě nemusíte hledat v zaokrouhlené částce za nákup, kde je dána tolerance. Stejně tak je tolerance v čase nákupu, a to 2 minuty. U kódů BKP a FIK je jedno, který budete zadávat, druhý se vždy doplní automaticky a vy budete ve slosování, ať už zadáte jakýkoliv.

Pakliže účtenku zadáte chybně, údaje nejdou opravit, nicméně vy můžete účtenku zadat od začátku znovu a pokusit se o přihlášení na další pokusy.

POZOR – občas se stane, že je CHYBA NA STRANĚ OBCHODNÍKA. Ten může mít špatně nastavený tisk účtenky, nesprávně nastavené časy na účtenkách, které vydává zákazníkovi a které odesílá na Finanční správu a podobně. Pro kontrolu účtenky, zda je z hlediska EET v pořádku, proto prosím využijte tento odkaz.

Účtenka nebude zařazena do slosování

Účtenka nebude zařazena do slosování

Účtenka již byla do Účtenkové loterie zadána

Občas se vám může objevit informace níže, že účtenka už byla do Účtenkovky zadána. Děje se tak mnohdy v situaci, kdy účtenku neúspěšně přihlásíte (ta není ve slosování) a vy se o její přihlášení pokusíte znovu. Pokud však zadáte opět ty stejné (chybné) údaje, systém vás upozorní právě touto hláškou, neboť každou účtenku lze se stejnými údaji (ať už správnými či chybnými) zadat jen jednou. Tato informace níže je v podstatě mnohdy známkou toho, že účtenku opět zadáváte špatně a opět se stejnou chybou. Nutné je tedy chybu najít a pokusit se o registraci účtenky znovu.

Tato účtenka byla do Účtenkovky zadána

Tato účtenka byla do Účtenkovky zadána

 

Statistiky z Účtenkovky


Uvedená data vždy zobrazují den losování Účtenkovky, do něhož spadají všechny účtenky vydané obchodníky od prvního do posledního dne předcházejícího měsíce a zaregistrované nejpozději 3 dny před losováním. Příklad: Losování 15. 4. 2018 zahrnuje pouze účtenky vydané od 1. do 31. 3. 2018 a registrované nejpozději 12. 4. 2018.

 

Účtenkovka – archiv losování BKP kódů


15. 10. 2018 (pondělí) – dvanácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 58c3a078-a1dabb5a 1 000 000 Kč
2. f1a2a50b-10d0a296 Automobil
3. c68bcd3c-7656b0ff 300 000 Kč
4. 9a9ed68c-23c8c25c 200 000 Kč
5. 3707f93f-5878015b 100 000 Kč
6. decb8e37-06055466 20 000 Kč
6. 8bbbb451-68eca66f 20 000 Kč
6. 33023bdc-417e5d45 20 000 Kč
6. 06cb3bfe-659396dc 20 000 Kč
6. 582a1087-740a4e8e 20 000 Kč
6. bd23be38-eb439add 20 000 Kč
6. 7b7208e4-ab748b51 20 000 Kč
6. a95bd81e-03707541 20 000 Kč
6. 905fdd32-96eb22d1 20 000 Kč
6. 27349b57-f4e76f30 20 000 Kč
6. 47aab3fd-38cccaeb 20 000 Kč
6. fc04bf5c-b8b1c1cc 20 000 Kč
6. f5126e01-58ba61f9 20 000 Kč
6. 0b3e5dea-f10dc254 20 000 Kč
6. c53447c8-7d310170 20 000 Kč
6. 370e996b-76a92cd4 20 000 Kč
6. f4524946-660ba2c2 20 000 Kč
6. d1c0037c-7837adba 20 000 Kč
6. 48b73de7-fcd2d9fb 20 000 Kč
6. 53fb89b1-c6e5f527 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 10. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 9. 2018 (sobota) – jedenácté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. dd5ddc71-7e653f45 1 000 000 Kč
2. ab026031-c01634de Automobil
3. 114d5a03-db32a7ee 300 000 Kč
4. 878225e6-9796b014 200 000 Kč
5. e754a8e1-b9d6eaff 100 000 Kč
6. 45d1c1aa-3e20dee0 20 000 Kč
6. c8f90c49-42744a8a 20 000 Kč
6. 41abfe37-6d4454ac 20 000 Kč
6. 51f57826-47fa45f5 20 000 Kč
6. fa910c8e-bff8ddc5 20 000 Kč
6. f81494e7-1545f240 20 000 Kč
6. f8e28f2c-f7bccbfa 20 000 Kč
6. f228aa0f-c7cbac19 20 000 Kč
6. 31c47eae-1f946b39 20 000 Kč
6. e8241d1d-40aa76b2 20 000 Kč
6. c3b95234-1eae290b 20 000 Kč
6. 521e17a0-98f65fc1 20 000 Kč
6. 38fed103-46d55ba3 20 000 Kč
6. 820a821b-486babc8 20 000 Kč
6. 4818acf4-f460e18e 20 000 Kč
6. 0ba00abd-10298b2d 20 000 Kč
6. 65b65c14-e0d983a6 20 000 Kč
6. 74844052-40aa7fe4 20 000 Kč
6. 3ed4950b-10d71c15 20 000 Kč
6. 74990db2-0ccb218b 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 9. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 8. 2018 (středa) – desáté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 15ed4c83-4bc6bc5b 1 000 000 Kč
2. c301831c-c15546e9 Automobil
3. 860b32a3-a0f7e042 300 000 Kč
4. eaa02d37-5d4a865c 200 000 Kč
5. c2cdfea1-da235eed 100 000 Kč
6. fb2ae005-cca50ef9 20 000 Kč
6. ef35d418-9161a3e8 20 000 Kč
6. 97a971b7-960bb119 20 000 Kč
6. 1018b495-03c84863 20 000 Kč
6. ad0ffad5-a20de266 20 000 Kč
6. 88e20e45-d3e19f19 20 000 Kč
6. 4e4f5fd6-438ebf19 20 000 Kč
6. 1df67235-440b274c 20 000 Kč
6. 2002a346-28f3e5fc 20 000 Kč
6. c2f3206e-4ef07e08 20 000 Kč
6. 116097fc-78e29135 20 000 Kč
6. acddebcb-8d3d3056 20 000 Kč
6. 5e3dd70e-565cda24 20 000 Kč
6. 8aaba3ab-b7cd0c92 20 000 Kč
6. 9864b899-9bdd4aed 20 000 Kč
6. 2e28c450-c0e4cd05 20 000 Kč
6. 4d4eca35-845762ce 20 000 Kč
6. ae59d695-61f1cc60 20 000 Kč
6. 81e1935c-e32a0f7f 20 000 Kč
6. 6e75cc0b-521c8f8f 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 8. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 7. 2018 (neděle) – deváté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. bc405293-12468e2a 1 000 000 Kč
2. eefe9fa0-27c17ffb Automobil
3. f40529e8-ff34b8f2 300 000 Kč
4. b5dc8f5b-1b7f9b95 200 000 Kč
5. 4d122a94-e874005a 100 000 Kč
6. 87c12224-3d245d14 20 000 Kč
6. 9035f25b-5dc506ad 20 000 Kč
6. dc95881e-283e55fa 20 000 Kč
6. 288804eb-66f9d145 20 000 Kč
6. 7097fa94-0600d652 20 000 Kč
6. ce2e4421-37304e15 20 000 Kč
6. 08b0a0df-a3ba3c8b 20 000 Kč
6. a87eeebe-d98645d3 20 000 Kč
6. 99da1c3a-4d357e22 20 000 Kč
6. 61f2872a-3a60c199 20 000 Kč
6. 9ad15963-66b2edc2 20 000 Kč
6. b28f31f5-406848fd 20 000 Kč
6. 8b97b98b-d57f1e0e 20 000 Kč
6. 703f8da1-51d7f5b0 20 000 Kč
6. 3209130c-2954686a 20 000 Kč
6. 6dca1ace-426e8d6e 20 000 Kč
6. 61269ff3-c76505f2 20 000 Kč
6. b892b5f5-4a0dc4e6 20 000 Kč
6. efa438de-884da8b7 20 000 Kč
6. 426453b0-a272abad 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 7. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 6. 2018 (pátek) – osmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 0d1e42e7-9ae769a5 1 000 000 Kč
2. 63f73389-ce289e63 Automobil
3. 389a3c10-ab8a2974 300 000 Kč
4. 297f167f-db070cc4 200 000 Kč
5. 50a09afe-1e9753d6 100 000 Kč
6. 9c93941d-eb0b4b4c 20 000 Kč
6. a7bb2d6f-ebf78b7b 20 000 Kč
6. 2d2fb9b7-7435d1d2 20 000 Kč
6. 1c5c8808-dc224981 20 000 Kč
6. 03c30c92-3846d4af 20 000 Kč
6. ca141dd8-aa98379d 20 000 Kč
6. 08cd59d8-5cb67633 20 000 Kč
6. 7c96a0c3-cee4831d 20 000 Kč
6. 8c205cfe-f21d76f3 20 000 Kč
6. c27a81fb-d8af2232 20 000 Kč
6. e217ea8b-89c8c6db 20 000 Kč
6. eb7abe89-8ac49e60 20 000 Kč
6. 99038b3c-72a0ffb3 20 000 Kč
6. 8a6fae62-ff8279f1 20 000 Kč
6. 63edc560-0584d9d9 20 000 Kč
6. cc315a0e-607b91b5 20 000 Kč
6. 440990cf-d384b5b8 20 000 Kč
6. bd8a477a-b96f61db 20 000 Kč
6. a4193820-a6e4222b 20 000 Kč
6. 6bb8ed58-e92663fe 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 6. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 5. 2018 (úterý) – sedmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1.  05374703-06cfdca6 1 000 000 Kč
2.  136122bd-692d4010 Automobil
3.  83aaa235-02fa80e1 300 000 Kč
4.  ab95ff3e-10d38d02 200 000 Kč
5.  8ed498d1-c6c5185d 100 000 Kč
6.  2e088cb9-c7a7f3ab 20 000 Kč
6.  ac4ab479-6729873c 20 000 Kč
6.  c7c4beaf-5f79c280 20 000 Kč
6.  e6079279-99aef838 20 000 Kč
6.  e5a6103d-f5c706eb 20 000 Kč
6.  63bf3290-b0c02682 20 000 Kč
6.  cc332832-e37b5608 20 000 Kč
6.  f50f79d0-e25e1473 20 000 Kč
6.  e940faed-89a4dc14 20 000 Kč
6.  400f4fa5-c5d04190 20 000 Kč
6.  05fc0f55-d1ce7d87 20 000 Kč
6.  0d876d6a-a3a9d084 20 000 Kč
6.  1bb0fccf-fcfcd552 20 000 Kč
6.  f41bd43c-fb63ddaf 20 000 Kč
6.  15c3ba2a-e5da5b03 20 000 Kč
6.  75617cc1-097b3526 20 000 Kč
6.  40227300-3cead2dc 20 000 Kč
6.  44187750-6ec5993e 20 000 Kč
6.  6cead9cd-1c054176 20 000 Kč
6.  36cd753e-62354b78 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 5. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 4. 2018 (neděle) – šesté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 9960d0d1-c7842399 1 000 000 Kč
2. 9659a024-15e5078b Automobil
3. 5653c578-b636f619 300 000 Kč
4. 00133b2e-c8744ef4 200 000 Kč
5. 152f5aad-c9bb05c6 100 000 Kč
6. f579d8a9-74bf8481 20 000 Kč
6. ada1aad5-d007c3b1 20 000 Kč
6. 14f2133e-5fa1a273 20 000 Kč
6. 81cf2909-3ea78d52 20 000 Kč
6. d341269b-943c5509 20 000 Kč
6. c03ace3f-e501dda9 20 000 Kč
6. ad8b0346-543165ee 20 000 Kč
6. e2d7dbc1-98c55c02 20 000 Kč
6. 88d5ee17-c31d258b 20 000 Kč
6. 9ea187ab-a1426cf2 20 000 Kč
6. 0aa012a0-b54507d5 20 000 Kč
6. 925d7214-c150ba25 20 000 Kč
6. 8b967d6b-6e18408f 20 000 Kč
6. 9a6d8e18-a2b3eddc 20 000 Kč
6. 77208b2f-37664627 20 000 Kč
6. eb2a4d89-c9790e4e 20 000 Kč
6. d8e0be77-738b6685 20 000 Kč
6. 102bc397-958377cf 20 000 Kč
6. 304d43ed-bd64476b 20 000 Kč
6. e8991e12-80e13bde 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 4. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 3. 2018 (čtvrtek) – páté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. b0167aae-29e65299 1 000 000 Kč
2. f9a2c448-48b600f9 Automobil
3. eaa7f7b3-ef5ea51b 300 000 Kč
4. 5db3f883-675b5652 200 000 Kč
5. 8a179f4c-7ff5e189 100 000 Kč
6. 03cab0a3-abfb3278 20 000 Kč
6. 702fe445-0118fa90 20 000 Kč
6. c48688d0-32e6024b 20 000 Kč
6. 68f4fc4b-0327e344 20 000 Kč
6. dc40cfb3-6e195778 20 000 Kč
6. 96ceab1c-b831ad3a 20 000 Kč
6. 12e69a9f-ce839239 20 000 Kč
6. 715fcfde-77bcec12 20 000 Kč
6. dd1b307c-7d3a71dc 20 000 Kč
6. 72951139-999c98e8 20 000 Kč
6. 296129e1-6f286555 20 000 Kč
6. 16bd0384-098a11d5 20 000 Kč
6. 2d9929d2-7b6b9b8a 20 000 Kč
6. 96b6f523-662df564 20 000 Kč
6. cde99d56-c7c502af 20 000 Kč
6. c3e4b406-1e74f085 20 000 Kč
6. 56404c29-53c620e1 20 000 Kč
6. 601f7cc9-2dd70ae7 20 000 Kč
6. bec0cc55-3f21f78c 20 000 Kč
6. 32c6a7c6-6f12f835 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 3. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 2. 2018 (čtvrtek) – čtvrté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. fc1a9132-985bde35 1 000 000 Kč
2. d85d80eb-e0615aee Automobil
3. 0e01e774-cf4d4d6e 300 000 Kč
4. 10265eb6-366589af 200 000 Kč
5. d8651b77-d6ea5d19 100 000 Kč
6. ce673f15-23480050 20 000 Kč
6. 4e8ff1cf-54162aa8 20 000 Kč
6. 67f6cbbc-1db78d1c 20 000 Kč
6. c677b469-bff833ff 20 000 Kč
6. c034d8dc-1425bdd7 20 000 Kč
6. d4d50f87-37f313d9 20 000 Kč
6. cb33a66a-2321e902 20 000 Kč
6. 645de34f-addbfb 20 000 Kč
6. d55b865d-a976eb6c 20 000 Kč
6. 8d5ee476-6c340018 20 000 Kč
6. 5204d84c-bc7cfb73 20 000 Kč
6. e24c6a1a-3b6ccf27 20 000 Kč
6. 6ccea19a-00030d36 20 000 Kč
6. d8e2aac3-dcfbc003 20 000 Kč
6. c6915133-04f4464d 20 000 Kč
6. fdaa661b-5685c4f6 20 000 Kč
6. d9c5c156-b0b00476 20 000 Kč
6. 2a4bc60e-84ca775d 20 000 Kč
6. 2fc338a9-c7e52600 20 000 Kč
6. ba045fca-314afeed 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 2. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 1. 2018 (pondělí) – třetí losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 99deeeb0-3fdbcf16 1 000 000 Kč
2. b8c26756-9446ce50 Automobil
3. 75a8231b-164748f6 300 000 Kč
4. 70482c86-40aedcef 200 000 Kč
5. 27728dc6-2c11c3d1 100 000 Kč
6. 77cb2dea-be91ff5b 20 000 Kč
6. 34f89a88-92fe4c81 20 000 Kč
6. c0d5ea74-25c11c 20 000 Kč
6. cf583be6-25343cd4 20 000 Kč
6. e7380217-244852f1 20 000 Kč
6. 0ced467b-17b2d6b7 20 000 Kč
6. 4ce54725-f7f75ff2 20 000 Kč
6. b039a021-0e08cef0 20 000 Kč
6. 0053fb74-ca7ac40e 20 000 Kč
6. 81cef442-0685fa3d 20 000 Kč
6. 539733fe-3ec339dc 20 000 Kč
6. fd059b6a-89d31f30 20 000 Kč
6. 078f9157-28488518 20 000 Kč
6. 4b65f2df-c2102a50 20 000 Kč
6. 2a141210-1d8ec544 20 000 Kč
6. acd5b102-a553806c 20 000 Kč
6. 68099a19-9f23aa49 20 000 Kč
6. bf306584-015246f4 20 000 Kč
6. 7b7b54c3-048ede52 20 000 Kč
6. 2db0c67b-ee0cc747 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 1. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 12. 2017 (pátek) – druhé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. c24fa2f6-e3d79dd4 1 000 000 Kč
2. 346a0d7f-6f4d9cf4 Automobil
3. 9d8308d9-74f4a777 300 000 Kč
4. 73ee9f65-7d7f80d6 200 000 Kč
5. f5c55c3d-65350807 100 000 Kč
6. d0992ec7-5fb93cf5 20 000 Kč
6. 693c41d2-6d7d861b 20 000 Kč
6. 43d528a7-0d76dad4 20 000 Kč
6. 8c41cd18-fa1e383f 20 000 Kč
6. 1a80583c-321f0d2a 20 000 Kč
6. 02ac8957-e823009b 20 000 Kč
6. 1a9e6c6b-77826d34 20 000 Kč
6. 8c8bfdf1-943a2825 20 000 Kč
6. 717d8ad3-dfdba6e7 20 000 Kč
6. 7f68da4e-8e5f4ea5 20 000 Kč
6. aaa789fe-d89f2e37 20 000 Kč
6. 97d8c188-2c997fea 20 000 Kč
6. 7fc4cd6d-c25100c9 20 000 Kč
6. 1ef97563-da1b5985 20 000 Kč
6. 8d8ebed1-b18fcc9e 20 000 Kč
6. fb847347-1184c5b9 20 000 Kč
6. 99ef5315-ce6bdd6c 20 000 Kč
6. b315b67e-0f8f3901 20 000 Kč
6. 3284982c-dd40f4f1 20 000 Kč
6. ef00dbcf-58904def 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 12. 2017 ke stažení ZDE

 

15. 11. 2017 (středa) – první losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 873d14de-a05b1fd5 1 000 000 Kč
2. a98a0873-dc2b01bd Automobil
3. 5a87963f-222f68a4 300 000 Kč
4. fbdc6b8f-8e2e11f7 200 000 Kč
5. 43d81f89-00834f63 100 000 Kč
6. 523b4fbf-1a3da22c 20 000 Kč
6. f73a2d86-2b567846 20 000 Kč
6. 3446db9d-53d21ff7 20 000 Kč
6. ad9711db-19072159 20 000 Kč
6. cb9ec4b0-305916aa 20 000 Kč
6. 5c1af45f-2fde5e9c 20 000 Kč
6. 4d371795-656b809d 20 000 Kč
6. 4530059b-6548c481 20 000 Kč
6. 2311b502-0fb31b73 20 000 Kč
6. 70446209-3b1fb9c7 20 000 Kč
6. 296fac14-e7da2a1b 20 000 Kč
6. 6e01225b-26b93a24 20 000 Kč
6. 50475839-45b10fbc 20 000 Kč
6. 708dc550-c5fa59ea 20 000 Kč
6. 2722f3fa-8b047e98 20 000 Kč
6. 41adce0a-77f25fe1 20 000 Kč
6. 56b0cf08-7f54de49 20 000 Kč
6. 23d95d19-dee6966d 20 000 Kč
6. cf5eafe1-8f45b8ad 20 000 Kč
6. 2e6b716f-4012fd62 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 11. 2017 ke stažení ZDE
ÚČTENKOVKA registrace a aktuální výsledky
4 (80.78%) 77 hlasy

1 615 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Oldřiška Kvapilová

  Dobrý den proč píšete na slosování učtenkovky až na 15 10 když to zadávám začátek září.děkuji OK.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   veškeré účtenky vydané od 1. do 30. září a zaregistrované do 12. října se losují 15. října. Účtenky vydané od 1. do 31. října a zaregistrované nejpozději 12. listopadu se losují 15. listopadu atd. atd.

   777cz.eu

 2. Iva

  Zajímalo by mě,jak je možné,že účtenka z Benziny není opakovaně přijata_(nenalezena).Znamená to,že majitel nepřiznává daň?
  Obsluha dává záměrně razítko přez kódy FIK a BK.Děkuju za odpověď.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   neplatila jste náhodou kartou? Taková platba teď už nepodléhá EET a tudíž nejde do Účtenkovky přihlásit.

   777cz.eu

 3. Lavrentij Berja

  Dobrý den.

  Proč nejde zaevidovat v jisté restauraci a jednom květinářství ani jedna účtenka. Při zadání FIK okamžitě naskočí -nezaregistrována a při zadání BKB – opravte si chybný údaj a druhé políčko se vymaže.Všechna čísla I písmena mám správně. Portál finanční správy hlásí – nenalezena v EET. Platba je v hotovosti,.

  V čem je chyba?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   optejte se, zda se na tyto provozovny vůbec EET vztahuje. Taktéž můžete posunout vkládaný čas o 1 hodinu více anebo méně, někdy totiž obchodníci mají špatně nastavenou pokladnu po změně času.

   777cz.eu

   1. Lavrentij Berja

    Dobrý den.

    Na obě provozovny se vztahuje EET. Posunul jsem vkládaný čas a daňový portál hlásí-není v evidenci.
    Jinak na to nadávají,že je to zdržuje,hlavně restaurace.

    1. 777cz.eu

     Můžete zkusit zaslat kopii účtenky na email: info@uctenkovka.cz s dotazem, kde by mohl být problém..

     777cz.eu

     1. Lavrentij Berja

      Dobrý.den.
      Květinářství si již po mé urgenci registraci dalo opravit- už jim to funguje.
      Čekám ještě na restauraci.

 4. kvet

  nemohu se dnes přihlásit na registr učtenek

 5. Jarda

  Dobrý den, od 14.9.2018 se nemohu přihlásit na registr účtenek. Nejde načíst stránky účtenkové loterie.

 6. 777cz.eu

  Dobrý den, stránky Účtenkovky fungují v pořádku. Nemůže být problém například s vaším internetovým připojením? Pokud budou potíže přetrvávat, někdy pomůže vymazání cookies ve vašem internetovém prohlížeči.

  CO TO JE: https://cs.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie
  VYMAZÁNÍ NAPŘ. V GOOGLE CHROME: https://napoveda.seznam.cz/cz/email/google-chrome/smazani-docasnych-souboru-cookies-chrome/

  777cz.eu

 7. Gotzmannová

  Dobrý den, chci se zeptat, jakým způsobem mám vymazat /zrušit/ nevýherní účtenky? Už jsem se na to nejmíň 2x ptala a zatím jsem nedostala odpověď. Děkuji.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   účtenky vymazat nejde. Můžete si v menu pouze přepínat, zda chcete zobrazovat všechny účtenky anebo pro aktuální či minulá losování.

   777cz.eu

 8. Pepina

  Proč při registraci druhé a další účtenky nezůstává vyplněn řádek s e-mailem hráče? Pořád dokola se musí zadávat e-mailová adresa. Je to ztráta času.

  S pozdravem, čekatelka na štěstí a výhru v loterii.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   předvyplnění by se možná nechalo nastavit ve vašem počítači – internetovém prohlížeči. Nejideálnější by ale bylo založit si v Účtenkovce účet, odkud je registrace účtenek jednoduší.

   777cz.eu

 9. Gotzmannová

  Dobrý den, poslední dobou mi účtenky z jednoho obchodu nejdou zavést, i když dříve šly. Chybu tam žádnou nemám, tak by mě zajímalo, v čem je chyba? Děkuji za odpověď.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   neplatíte náhodou kartou? Na takové účtenky se totiž EET nevztahuje. Anebo se zeptat přímo v obchodě, k jaké změně u nich došlo..

   777cz.eu

 10. Jarda

  Dobrý den.
  Účtenkovku registruji již od začátku a ve většině se registrace podaří. I malé obchody za jeden rohlík, nebo v hospodě za jedno pivo bez problémů.
  V Říčanech na Černokostelecké, kde hodně nakupuji jsou prodejny Elektro, Barvy laky a Drogerie, které patří jednomu majiteli. Všechny účtenky ze zmíněných obchodů se od začátku účtenkovky vždy objeví: Nenalezena v EET.
  Již jsem psal majiteli, že zřejmě nefunguje napojení, žádná odpověď a po měsíci od oznámení se chyba stále opakuje. Věřím, že je to nějaká maličkost, kterou lze napravit.
  Bude-li potřeba k nápravě adresy obchodů, nebo IČO, DIČ mohu poslat.
  Děkuji za nápravu. Za září mám od nich 9 nezaregistrovaných účtenek.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   zkuste čas nákupu posunout dopředu anebo dozadu o 1 hodinu, někdy jde o špatné nastavení pokladny po změně času.

   777cz.eu

 11. Pepa němec

  Dobrý den,několikrát se mě stalo že mě vyskočí okénko,,opravit účtenku” opravím a hle píše to že už byla registrována,není to blbý

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   to svědčí o tom, že účtenku zadáváte opětovně s úplně stejnými (chybnými) údaji, se kterými už byla (neúspěšně) jednou registrována.

   777cz.eu

 12. Zrada

  Proč restaurační zařízení vystavuje účtenky bez FIK a BKP?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   nebyla platba provedena kartou? Nebo se zeptejte přímo na místě, třeba se na něj EET z jiného důvodu nevztahuje.

   777cz.eu

   1. Zrada

    kartou placeno nebylo a eet se na ně vztahuje

    1. 777cz.eu

     Pak se zeptat rovnou v restauraci, proč vystavují účtenky bez FIK a BKP..

 13. zahrádkář

  Dnes poprvé se mi nedaří přihlásit se do Účtenkovky. Hlásí mi to nebezpečí – zjištěna škodlivá stránka / stránky jsou nebezpečné a mohou poškodit váš počítač. V okénku je nabídka : zavřít tuto stránku nebo pokračovat na vlastní riziko nebo stránku oznámit ( ale pak není žádná reakce). Jako nebezpečnou označuje na konci stránky tuto stránku APAC- Anti-Phishing-Alliance of China

  Hrozí mému počítači nebezpečí? Jak se mohu na Účtekovku přihlásit. Jsem účastníkem od samého počátku Účtenkovky

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   pokud se na stránku snažíte dostat přes odkaz ve vrchní části této stránky: REGISTRACE ÚČTENEK anebo ÚČTENKOVKA PŘIHLÁŠENÍ, a navíc, pokud stránka Účtenkovky, která se vám zobrazí, má v nejvrchnějším řádku adresu https://www.uctenkovka.cz, před kterou je certifikát s označením: MINISTERSTVO FINANCÍ, pak vám žádné nebezpečí nehrozí.

   777cz.eu

 14. Zdeněk

  Dobrý den, proč nejde zaúčtovat doklad z 22.9 2018, když píšete, že lze registrovat účtenku maximámlě měsíc před tahem . Děkuji.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   zářijové účtenky šlo registrovat nejpozději 12. října, viz tento včerejší článek: https://777cz.eu/losovani-uctenkovky-v-pondeli-15-rijna-dnes-v-patek-posledni-moznost-registrovat-uctenky-vydane-v-zari/

   777cz.eu

 15. danka

  Dobrý den,je to pravda ,že účtenky placené kartou nejdou do slosování?Platím jen platební kartou většinou.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   ano, je to pravda, a to od března 2018 na základě rozhodnutí soudu. Platby placené kartou jsou už dostatečně dobře evidovány, proto je zbytečné, aby se na ně vztahovalo EET.

   777cz.eu

   1. Pavel

    Proč tedy po registraci takové účtenky, která obsahuje FIK a BKP, se objeví hlášení “Ve slosování”?

    1. 777cz.eu

     Dobrý den,

     formulace předchozí odpovědi nebyla úplně přesná. Na platby kartou už se EET sice nevztahuje, ale obchodníci takovou platbu můžou v rámci EET evidovat dobrovolně. Často tak bývá ze setrvačnosti, protože před březnem to povinnost byla. Takže někdy se taková účtenka do slosování dostat může.. Nedá se na to ale spoléhat a obchodník může od dobrovolné evidence při platbě kartou kdykoliv upustit.

     777cz.eu

 16. Pepa

  Dobrý den.
  Můžete mi sdělit, proč dnes při každé správně zadané účtence se zobrazí opravit zadané údaje???
  Děkuji za odpověď.
  J. S.
  malamorava1953@seznam.cz

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   těžko říct z vašeho dotazu, patrně nějakou chybu v zadávání účtenky děláte..

   777cz.eu

   1. pepa

    Dobrý den.
    Někdy se chyba udělá, jelikož se někdy těžko orzliší číslo 0 a D, nebo 8 a B. Ale zrovna v ten den jsem zadal správně ůčtenku přes BKP, ukazovalo opravit zadané údaje, tak jsem to zkusil zase bez chyby zadat předs FIK a opět vyšlo opravit zadané údaje. Na druhý den jsem zjistil, že údaje z účtenek byly správně zapsané a druhý zápis účtenky mi přišel na e-mail, že již byla účtenka zaregistrována.
    Děkuji za odpověď.
    Pepa

 17. liba.kom@seznam.cz

  Dobrý den,mám dotaz.Jelikož mám k dispozici notebook 1x týdně tak registruji účtenky za celý týden a to se stalo včera 3.11.2018.Proč a z jakého důvodu byla část účtenek zařazena do slosování 15.11 2018 a část 15.12.2018 přesto že jsem všechny účtenky registrovala v jeden den a ve stejnou hodinu.Děkuji za odpověď.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   pro datum slosování není podstatné, kdy účtenky registrujete, ale z jakého data účtenky pochází. Ve vašem případě byli říjnové účtenky zařazeny do losování 15. listopadu a ty novější listopadové do losování 15. prosince, což je správně.
   Příklad: Účtenky vydané od 1.11. do 30.11. (a zaregistrované nejpozději 12.12.) budou v losování Účtenkovky 15.12.

   777cz.eu

 18. liba.kom@seznam.cz

  Děkuji za odpověď

 19. MIRA

  Dobrý den.
  Mám problém, nejde napsat BKP nebo FIK.
  Děkuji

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   z vašeho stručného dotazu nelze zjistit, v čem by mohl být problém.

   777cz.eu

 20. Pavel

  Musím si schovávat zaregistrované účtenky?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den, nemusíte..

 21. Irena

  Nelíbí se mi,že nejsou zveřejněny jména výherců a bydliště.Rozdávají se tady peníze daňových poplatníků a Ti mají právo vědět,kdo jejich peníze vyhrává.Jinak mi to připadá jako další tunelování .

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   v ČR zákon nepřikazuje (tak jako třeba v některých státech USA) zveřejňovat jména výherců, ať už se jedná o jakoukoliv loterii. Každé losování Účtenkovky ale probíhá pod dozorem dvou pracovníků Ministerstva financí.

   777cz.eu

 22. Věra

  Nemohu se celý den přihlásit do účtenkovky.
  Už se mi to jednou stalo a rozběhlo se to až za 2 dny.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru