ÚČTENKOVKA registrace a aktuální výsledkyÚčtenkovka výsledky losování a výhry – pátek 15. 6. 2018


Výherci jedné z 21 025 cen (100 Kč až 1 000 000 Kč) budou informování přes E-mail anebo SMS. Výsledky Účtenkovky jsou taktéž dostupné ve vašem hráčském účtu, níže přes Účtenkovka přihlášení.

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 0d1e42e7-9ae769a5 1 000 000 Kč
2. 63f73389-ce289e63 Automobil
3. 389a3c10-ab8a2974 300 000 Kč
4. 297f167f-db070cc4 200 000 Kč
5. 50a09afe-1e9753d6 100 000 Kč
Zobrazit více výher

Losování červnových účtenek proběhne v neděli 15. 7. 2018Účtenkovka (účtenková loterie EET) popis, návod, pravidla


Co je to Účtenkovka (Účtenková loterie)


Účtenkovka logo

Účtenkovka logo

Účtenkovka (Účtenková loterie EET) je loterijní hra nebo spíše účtenková soutěž českého Ministerstva financí startující 1. října 2017, v níž se vždy k 15. dni následujícího měsíce, počínaje 15. listopadem 2017, losuje více jak 21 000 cen s výhrami od 100 Kč přes osobní automobil až k 1 milionu Kč.

Účtenkovka je zdarma, neboť se v ní losují EET účtenky (paragony), které při nákupu obdržíte od obchodníků. Losování však neprobíhá ze všech účtenek, ale jen z těch, které do této loterijní soutěže předem přihlásíte.

Tato stránka 777cz.eu Účtenkovku neprovozuje, pouze o ní informuje, odpovídá na vaše dotazy, uvádí výherce a výsledky Účtenkovky a v úvodu této stránky odkazuje na přihlášení účtenek, registrace do Účtenkovky a k “přihlášení na můj účet” . Provozovatelem Účtenkovky (www.uctenkovka.cz) je na základě výběrového řízení společnost Diebold Nixdorf s.r.o., Siemensova 2, 155 00  Praha 13, Tel: 233 037 402, Email: info@uctenkovka.cz. Nezodpovězené či závažné dotazy a stížnosti můžete směřovat přímo na některý z uvedených kontaktů provozovatele. Subdodavatelem Účtenkovky je SAZKA a.s., K Žižkovu 851, Praha 190 93, Tel: 266 12 12 12, kde se například na uvedené adrese (nikde jinde, pouze zde v Praze) vyplácí výhry, pokud si je nenecháte zasílat na účet.

K čemu Účtenkovka je a jak funguje


EET pokladna

EET pokladna

Účtenková loterie navazuje na elektronickou evidenci tržeb (EET) z úřadu bývalého ministra financí Andreje Babiše. Jejím smyslem je motivovat zákazníky k tomu, aby si za nákupy zboží nebo služeb nechávali vystavovat účtenky. Tím by se měla zvyšovat efektivita EET a zároveň i výběr daní.

Každý občan starší 18 let má proto možnost téměř veškeré účtenky vydané v Česku, které dostane v obchodě, restauraci, na hotelu, u benzinky či kdekoliv jinde, zdarma do Účtenkovky přihlásit, k čemuž slouží webové stránky (odkaz výše v úvodu) a stát se tak s nimi účastníky pravidelného měsíčního losování o tisíce cen. Jde o tak zvanou pozitivní motivaci, na rozdíl od některých jiných zemí, kde je přebírání účtenek od obchodníků přímo zákazníkům nařízeno zákonem.

Účtenková loterie – přihlášení účtenek bez registrace


Přihlášení nové účtenky bez hráčského účtu

Přihlášení nové účtenky bez hráčského účtu

EET Účtenková loterie 2017 je novinkou, ve které můžete zdarma vyhrát až 1 milion korun. Pro účast v ní ale nestačí, abyste šli nakoupit a nechali si k nákupu vystavit účtenku. Tu si totiž budete nejprve muset na příslušné webové stránce (odkaz v úvodu této stránky) do Účtenkové loterie přihlásit přes internet, a to za pomoci formuláře, který vidíte výše na fotografii. To lze za daný měsíc učinit od jeho 1. dne až do 12. dne následujícího měsíce, tedy vždy nejpozději 3 dny před losováním. Příklad: říjnové účtenky, které se losují 15. listopadu, můžete do Účtenkovky přihlásit od 1. října do 12. listopadu. A takto podobně každý další měsíc.

Při přihlašování účtenky (foto výše) zadejte váš mobilní telefon anebo email (stačí jedno z toho). Raději uvádějte pokaždé to samé. Pokud se totiž později rozhodnete vytvořit hráčský účet, využijete právě onen kontakt a všechny vaše účtenky pod ním budete mít přehledně zobrazené.

Z kódů BKP a FIK opět stačí zadat jen jeden (kterýkoliv), protože ten druhý se doplní automaticky. Ve slosování (kde se losuje BKP) tak budete i v případě, že u přihlašování účtenky zadáváte jenom FIK.

Pakliže budou na účtence 2x DIČ, zadejte DIČ poplatníka a nikoliv DIČ pověřujícího.

Celková částka může být zaokrouhlená a tolerance je taktéž v čase nákupu, a to 120 vteřin. Na závěr nezapomeňte zaškrtnout políčko Odsouhlasení zpracování osobních údajů.

Pokud se v některém z údajů spletete, budete muset vše zadat znovu a s opravenou chybou. Pakliže vám systém napíše, že účtenka už byla registrována (a přitom není v losování), pak to znamená, že jste chybné údaje už jednou použili a budete je muset upravit. V drtivé většině případů je totiž nepřijetí účtenky chybou hráče.

Přihlásit účtenku bez registrace je snadné,viz. video níže.

Účtenková loterie – registrace a přihlášení přes Můj účet


Registrace hráčského účtu

Registrace hráčského účtu

K registrování paragonů do Účtenkovky je taktéž možné si vytvořit svůj hráčský účet, v němž budete mít navíc o všech svých účtenkách a případných výhrách dokonalý přehled. Zaregistrovat se (foto výše) a mít u Účtenkovky svůj účet není nutné (dokud nevyhrajete), ale je to velice užitečné.

Při vytváření hráčského účtu Účtenkové loterie každý z hráčů vyplní běžné osobní údaje. Vhodnější je zvolit jako kontakt email než mobil, bude vám na něj totiž chodit více info o zaregistrování účtenek. O výhrách však budete informováni na kterýkoliv z kontaktů.

Sídlo Sazky - Praha

Sídlo Sazky – Praha

Pokud si nezvolíte osobní výplatu výher v sídle Sazky (výběr lze ale pouze v Praze!), pak také musíte vyplnit číslo bankovního účtu. Výhry 20 000 Kč a výše mohou být převáděny pouze bezhotovostním převodem na váš účet v bance. Na závěr nezapomeňte zaškrtnout políčko se souhlasem zpracování osobních údajů.

Někomu taková důkladná Účtenkovka registrace se všemi poskytovanými údaji vyhovovat nemusí. Nutnost to proto není, tedy alespoň ne do doby, než něco vyhrajete. Kdo bude chtít, může na sebe při registraci účtenky zadávat  jen kontakt (mobil nebo email). V případě výhry na něj budete vyrozuměni a hráčský účet si ve lhůtě 30 dní vytvoříte až před jejím převzetím.

Shrnutí. Účtenky lze do účtenkové loterie přihlašovat bez vytváření hráčského účtu. Nebo si můžete vytvořit účet a přihlašovat je přes něj, čímž o účtenkách a případných výhrách získáte dokonalý přehled. Oba důležité odkazy najdete v úvodu této stránky.

Pakliže si hráčský účet vytvoříte, vždy před registrací nové účtenky se do něj přihlaste (odkaz v úvodu této stránky). Poté budete novou účtenku přihlašovat přes formulář zobrazený níže, kde už nemusíte neustále zadávat kontakt. Bližší info o vyplňování DIČ, BKP, FIK a podobně naleznete v tomto návodu o sekci výše.

Přihlášení nové účtenky s hráčským účtem

Přihlášení nové účtenky s hráčským účtem

Video – výhody hráčského účtu

Účtenkovka přihlášení a registrace přes mobilní aplikace


  

Jaké účtenky a kolik lze do Účtenkové loterie přihlásit


EET účtenka

EET účtenka

Účtenková loterie dává možnost zaregistrovat jen takové účtenky, které vám vydá obchodník, jež je podle zákona přihlášený k EET. Takové účtenky obsahují datum a čas vystavení, částku, DIČ prodejce a kódy FIK a BKP. Na některé obchodníky se už EET vztahuje, na jiné to může být až během roku 2018. Proto se předem raději informujte.

Do Účtenkovky je povoleno přihlásit denně i za celý měsíc libovolné množství účtenek za nákupy, díky kterým získáte účtenku v kladné hodnotě od 1 Kč výše. Pakliže například vrátíte lahve a konečná částka na účtence tím bude záporná (obchodník vám peníze vyplatí), účtenku přihlásit nelze. Dalším omezením je, že od stejného obchodníka můžete za 1 den přihlásit jen 1 účtenku. Důvodem je, aby si lidé účelově nerozdělovali nákupy na více menších a u pokladen nezdržovali.

Ověření účtenky, zda je vhodná k přihlášení do účtenkové loterie, můžete provést přímo na stránkách Finanční správy Ministerstva financí přes tento odkaz.

Účtenkovka (účtenková loterie) losování, výherci a výsledky


Účtenková loterie se losuje vždy k 15. dni v měsíci, ať už se jedná o kterýkoliv den v týdnu. Náhodně se losuje ale jen z těch účtenek, které byly vystaveny v měsíci předchozím, přičemž do Účtenkové loterie je musíte přihlásit nejpozději 3 dny před losováním.

Příklad: první losování Účtenkovky startuje 15. listopadu 2017. Přihlásit do něj můžete jen účtenky za nákupy uskutečněné od 1. října do 31. října 2017. Tyto říjnové paragony musíte zaregistrovat nejpozději 3 dny před losováním, tedy maximálně 12. listopadu 2017.

Losování Účtenkovky provádí Sazka prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel, takzvaného RNG modulu. Losování probíhá během dne, přičemž výherní listina je oficiálně zveřejněna až později kolem 19:00 hodin (výsledky Účtenkovky taktéž v úvodu této stránky). Už v odpoledních hodinách vám ale mohou chodit emaily a SMS zprávy o případných výhrách, stejně jako výherní účtenky uvidíte ve svém hráčském účtu (pokud ho máte vytvořený). Losují se kódy BKP. Nicméně vůbec nezáleží na tom, zda při registrování účtenky zadáváte právě BKP anebo kód FIK. Druhý z kódů se vám totiž doplní automaticky, čímž jste ve slosování, ať už zadáváte kterýkoliv z nich.

Jak kontrolovat účtenky a zjistit ceny a výhry


Účtenkovka se poprvé losuje 15. 11. 2017, (ze zaregistrovaných říjnových účtenek). Poté bude losování probíhat vždy 15. den v měsíci. Kontrola výsledků Účtenkovky je možná vícero způsoby. O výsledcích Účtenkovky budete například informováni ve vrchní části této stránky. Zobrazeny jsou pouze přední místa od výhry 20 000 Kč až 1 milion. Celkových výher je totiž přes 21 tisíc, čímž je i pro hráče jen stěží možné všechny překontrolovat. Kompletní výherní listina je ale pod těmito výsledky ke stažení.

Kromě toho vám v případě, že vyhrajete, budou také chodit informace o výhře na registrovaný email anebo přes SMS zprávu na mobil.

Informace o výhře u jednotlivých účtenek

Informace o výhře u jednotlivých účtenek

Výsledky Účtenkové loterie můžete taktéž velice přehledně vidět ve svém hráčském účtu (pokud ho máte vytvořený). Zde je u všech vyhrávajících účtenek zelené označení VÝHERNÍ. V levé části herního účtu máte taktéž označení VÝHRY, kam jsou výherní účtenky zařazeny.

Vyhledání výhry v hráčském účtu

Vyhledání výhry v hráčském účtu

Shrnutí: pakliže chcete mít dokonalý přehled o svých účtenkách a nepropásnout žádnou výherní, je vhodné si vytvořit hráčský účet (přes odkaz v úvodu této stránky). I bez registrace vám sice budou chodit informace o případné výhře na mobil nebo email, pakliže ale takovou SMS z jakéhokoliv důvodu přehlédnete, to samé s emailem, který může být navíc namísto složky Doručené automaticky zařazen do složky Spam, pak se o výhře nedozvíte. A ruční kontrola více jak 21 000 cen je téměř nemožná.

 

Účtenkovka nabízí výhru 1. milion Kč za 1 .místo a věcnou cenu osobní automobil (Ford Fiesta Kombi) za 2. místo. Za 3. až 5. místo jsou to 300 tisíc, 200 tisíc a 100 tisíc Kč. Dále od šestého místa následuje 20x 20 000 Kč, poté 1 000x 1 000 Kč a na závěr 20 000x 100 Kč. Celkem je ve výhrách a cenách pamatováno na 21 025 výherců. Pokud hráč Účtenkovky nemá vytvořen účet a vyhraje některou z cen, bude si ho muset vytvořit do 30 dní od doby, kdy bude o výhře informován.

Účtenkovka – výhry a ceny v Účtenkové loterii


Účtenkovka hráčům nabízí šanci získat následující výhry a ceny od 100 Kč až po 1 milion.

Výherní pořadí Výhry Počet výher
1. pořadí 1 000 000 Kč 1x
2. pořadí Osobní automobil 1x
3. pořadí 300 000 Kč 1x
4. pořadí 200 000 Kč 1x
5. pořadí 100 000 Kč 1x
6. pořadí 20 000 Kč 20x
7. pořadí 1 000 Kč 1 000x
8. pořadí 100 Kč 20 000x

Účtenkovka – další informace


Účtenková soutěž poté, co si účtenky zaregistrujete do slosování, nevyžaduje jejich schovávání, účtenky z EET loterie můžete tedy následně zahodit. Pokud půjde o výherní účtenky, přijde vám informace na váš uvedený kontakt (e-mail anebo mobil), případě své výhry dohledáte v hráčském účtu (pokud ho máte). Osobní převzetí výher je možné jen u částek nižších než 20 000 Kč, a to pouze v Praze v sídle Sazky (nikde jinde ani v žádném jiném městě). V ostatních případech vám výhra bude zaslána na bankovní účet, který uvedete v hráčském účtu. Hráčský účet je tedy nutné si v takovéto situaci vytvořit.

Při registraci účtenek nemusíte nikam vypisovat zakoupené zboží. Uvádějí se jen nejnutnější údaje pomáhající při identifikaci obchodníka a vaší účtenky. Zároveň je třeba brát v úvahu, že 1 stejná účtenka lze do losování přihlásit jen jednou. Pokud by byla přihlášena vícekrát, třeba omylem dvěma lidmi v jedné domácnosti, bude platit registrace uskutečněná jako první.

Počet přihlášených účtenek na jednoho hráče je neomezený, každá však musí být samostatně zaregistrována. Jak už bylo uvedeno, od jednoho prodejce lze za den přihlásit jen jednu účtenku. Pakliže například v jednom obchodě provedete za den více nákupů, můžete z nich zaregistrovat jen 1 paragon, přičemž je úplně jedno, i z hlediska pravděpodobnosti výhry Účtenkové loterie, který to bude. Důvod maximálního počtu 1 účtenky na 1 obchodníka denně je ten, aby si lidé nákupy nerozdělovali na více položek a u pokladen nezdržovali.

Každá z účtenek může v losování Účtenkovky vyhrát pouze 1x. Nicméně počet výher na jednoho hráče omezen není. To znamená, že čím více účtenek zaregistrujete, tím máte větší šanci, že vyhrajete, a to třeba i několikrát při jednom losování.

Účtenkovka – zajímavosti a statistiky


Oficiální název české Účtenkové loterie je zkráceně ÚČTENKOVKA. Má i své barevné logo, které za cenu 96 800 korun vč. DPH vytvořila designérka Hana Kolbe. V soutěži o logo Účtenkovky bylo celkem 7 návrhů, z nichž právě tento vítězný vybrali zaměstnanci ministerstva financí spolu s firmou Wincor Nixdorf, která zase v Účtenkovce působí jako generální dodavatel systému.

Společnost Wincor Nixdorf byla vybraná ve veřejné soutěži vyhlášenou ministerstvem. Původně se uvádělo, že jediným přihlášeným a tedy i vítězem provozu Účtenkovky je Sazka. Ta se ale do tendru přihlásila v konsorciu s dalšími dvěma menšími firmami. Vítězem se nakonec stal Wincor Nixdorf a Sazka je subdodavatelem.

Opel MOKKA

Opel MOKKA

Účtenková soutěž vyjde každý rok na asi 12 milionů korun, plus dalších 65 milionů bude rozdáno ve výhrách. Reklamní kampaň běžící od poloviny září 2017 do spuštění Účtenkové loterie by neměla přesáhnout 2 miliony korun, nicméně poté bude na propagaci vynakládáno asi 20 milionů ročně.

Na každoměsíční výhru automobilu ve 2. pořadí byla koncem srpna 2017 vypsána soutěž. Hrát se bude o SUV do 400 000 Kč, nicméně je možné, že některý z dovozců automobilů nabídce i mnohem dražší model s tím, že zbytek doplatí ze svého. Vzhledem k dobré reklamě je to výhodné pro všechny strany, pochopitelně včetně výherce. V opačném případě připadají v úvahu benzínové vozy Mazda CX-3, Opel Mokka X, Fiat 500X nebo třeba Dacia Duster.

Aktualizováno: V půlce října byl ministerstvem financí vybrán jako výhra za 2. pořadí automobil Ford Focus Kombi 1,6. V první veřejné soutěži se žádný dodavatel SUV totiž nepřihlásil, proto byla vyhlášena soutěž nová. Ford bude výhrou v prvním losování uskutečněném 15. listopadu, na další losování bude ministerstvem vypsáno další výběrové řízení.

Vzorem pro českou Účtenkovku byly účtenkové loterie z jiných zemí, především Účtenková loterie Slovensko, kde běží v téměř shodné podobě od roku 2013, losuje se ale 2x měsíčně. Prvotní zájem o ní byl obrovský, nyní ale kvůli nízkým výhrám opadá. Dobře funguje i Účtenková loterie Chorvatsko anebo Slovinsko. Naopak v Gruzii je o ní poměrně nezájem.

Pravděpodobnost výhry v Účtenkovce nelze vůbec snadno vyjádřit. Důvodem je fakt, že předem není známo, z jakého počtu registrovaných účtenek se bude losovat. Aktuálně v roce 2017 finanční úřady přijímají bezmála 400 milionů účtenek měsíčně, jejichž počet ještě naroste. Jasné ale je, že zdaleka ne všechny se budou Účtenkové loterie účastnit.

Odhady hovoří o 10 procentech. To by znamenalo, že 1 milion korun za první místo vyhrajete 1x ze 40 milionů případů. Totéž platí o automobilu a dalších cenách. Stokorunu by ale v uvedeném případě vyhrál asi každý dvoutisící hráč, neboť se jich losuje 20 tisíc. V úvahu se ale také musí brát počet EET účtenek, které do slosování přihlásíte. Pakliže jich bude za měsíc 10, budete mít pravděpodobnost výhry v Účtenkovce 10x větší.

Účtenkovka – statistiky za říjen 2017

Za první měsíc říjen hrálo účtenkovou loterii 453 000 lidí, kteří v souhrnu úspěšně přihlásili přes 11 milionů účtenek. Každý tak v průměru zaregistroval asi 25 slosovatelných účtenek. Rekordmanem byl hráč, který jich během tohoto jediného měsíce zaregistroval 1648.

Účtenkovou loterii nejvíce hráli lidé ve věku 30 až 50 let. Poté 50 až 70 let, dále 18 až 30 let a nakonec lidé 70 let a více, kterých bylo přes 23 000. Hráči měli v asi 80 % případů založený hráčský účet.

PROBLÉMY: účtenka nezařazena do slosování + další časté otázky


PODPORA ÚČTENKOVKY – Telefon: 233 037 402, E-mail: info@uctenkovka.cz

Komentář nebo dotaz můžete také napsat veřejně na této naší stránce, kde se vám budeme snažit odpovědět. Ještě před jeho položením si prosím přečtěte informace níže, které vám možná s vyřešením pomohou.

Nepřišel email

V úvodu se hned zmíníme o zasílání mailů od Účtenkovky, které vám (pokud jste při registracích právě váš e-mail zadali) budou chodit při mnoha příležitostech. Bude vám přes něj zaslán kód při vytváření hráčského účtu a poté každá informace o zaregistrované či nezaregistrované účtence, stejně jako o případných výhrách. Pakliže vám emaily nechodí, nahlédněte kromě složky DORUČENÁ POŠTA také do složky SPAM anebo HROMADNÉ, kam může být automaticky přesunut.

Účtenkovka – úspěšné přihlášení účtenek, ale dlouhé ověřování

Ať už do Účtenkovky přihlašujete účtenku bez herního účtu anebo přes něj, ne vždy se všechno povede, jak má. V ideálním případě se vám po vepsání všech údajů zobrazí jedna z těchto hlášek níže. V té chvíli se ale účtenka stále ještě ověřuje a vy musíte čekat na výsledek, zda nakonec bude ve slosování. To může trvat od několika hodin až po 12 dní. Aby byla totiž účtenka do soutěže přijata, musí být mimo jiné porovnána s účtenkou, kterou na Finanční správu pošle obchodník. A právě to někdy trvá delší dobu.

Účtenka byla ověřena v systému evidence tržeb EET

Účtenka byla ověřena v systému evidence tržeb EET

Účtenka se ověřuje v systému evidence tržeb EET

Účtenka se ověřuje v systému evidence tržeb EET

Účtenkovka – neúspěšné přihlášení účtenek

Pravidla účtenkové loterie povolují přihlášení jen 1 účtenky od stejného obchodníka během 1 dne. Jinak je jejich počet neomezený. Stejně tak je nutné, aby měla účtenka kladnou hodnotu 1 Kč anebo více. Například při vrácení lahví může být konečná částka na účtence v záporné hodnotě, což povoleno není. V podobných případech se objevuje tato informace.

Účtenku není možné zařadit do slosování

Účtenku není možné zařadit do slosování

Účtenkovka – nezařazení účtenky do slosování

Největším problém vzniká v situaci, kdy vám systém oznámí, že účtenka do losování zařazena nebude. Příčin může být několik, kdy v drtivé většině případů je to vlivem hráče, který zadává údaje s chybou, kterou si kolikrát ani neuvědomuje. Je potřeba dávat pozor na záměny písmen a čísel. Pokud se vám nepodaří účtenku napoprvé přihlásit, pokuste se o to podruhé s vepsáním druhého kódu (namísto FIK vyzkoušejte BKP nebo opačně). Pakliže účtenka obsahuje 2x DIČ, je třeba zadat DIČ poplatníka a ne DIČ pověřeného. Nesmí se také na závěr zapomínat na zaškrtnutí kolonky odsouhlasení zpracování osobních údajů (pokud je uvedeno).

Naopak chybu zřejmě nemusíte hledat v zaokrouhlené částce za nákup, kde je dána tolerance. Stejně tak je tolerance v čase nákupu, a to 2 minuty. U kódů BKP a FIK je jedno, který budete zadávat, druhý se vždy doplní automaticky a vy budete ve slosování, ať už zadáte jakýkoliv.

Pakliže účtenku zadáte chybně, údaje nejdou opravit, nicméně vy můžete účtenku zadat od začátku znovu a pokusit se o přihlášení na další pokusy.

POZOR – občas se stane, že je CHYBA NA STRANĚ OBCHODNÍKA. Ten může mít špatně nastavený tisk účtenky, nesprávně nastavené časy na účtenkách, které vydává zákazníkovi a které odesílá na Finanční správu a podobně. Pro kontrolu účtenky, zda je z hlediska EET v pořádku, proto prosím využijte tento odkaz.

Účtenka nebude zařazena do slosování

Účtenka nebude zařazena do slosování

Účtenka již byla do Účtenkové loterie zadána

Občas se vám může objevit informace níže, že účtenka už byla do Účtenkovky zadána. Děje se tak mnohdy v situaci, kdy účtenku neúspěšně přihlásíte (ta není ve slosování) a vy se o její přihlášení pokusíte znovu. Pokud však zadáte opět ty stejné (chybné) údaje, systém vás upozorní právě touto hláškou, neboť každou účtenku lze se stejnými údaji (ať už správnými či chybnými) zadat jen jednou. Tato informace níže je v podstatě mnohdy známkou toho, že účtenku opět zadáváte špatně a opět se stejnou chybou. Nutné je tedy chybu najít a pokusit se o registraci účtenky znovu.

Tato účtenka byla do Účtenkovky zadána

Tato účtenka byla do Účtenkovky zadána

 

Statistiky z Účtenkovky


Uvedená data vždy zobrazují den losování Účtenkovky, do něhož spadají všechny účtenky vydané obchodníky od prvního do posledního dne předcházejícího měsíce a zaregistrované nejpozději 3 dny před losováním. Příklad: Losování 15. 4. 2018 zahrnuje pouze účtenky vydané od 1. do 31. 3. 2018 a registrované nejpozději 12. 4. 2018.

Účtenkovka – archiv losování BKP kódů


 

15. 6. 2018 (pátek) – osmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 0d1e42e7-9ae769a5 1 000 000 Kč
2. 63f73389-ce289e63 Automobil
3. 389a3c10-ab8a2974 300 000 Kč
4. 297f167f-db070cc4 200 000 Kč
5. 50a09afe-1e9753d6 100 000 Kč
6. 9c93941d-eb0b4b4c 20 000 Kč
6. a7bb2d6f-ebf78b7b 20 000 Kč
6. 2d2fb9b7-7435d1d2 20 000 Kč
6. 1c5c8808-dc224981 20 000 Kč
6. 03c30c92-3846d4af 20 000 Kč
6. ca141dd8-aa98379d 20 000 Kč
6. 08cd59d8-5cb67633 20 000 Kč
6. 7c96a0c3-cee4831d 20 000 Kč
6. 8c205cfe-f21d76f3 20 000 Kč
6. c27a81fb-d8af2232 20 000 Kč
6. e217ea8b-89c8c6db 20 000 Kč
6. eb7abe89-8ac49e60 20 000 Kč
6. 99038b3c-72a0ffb3 20 000 Kč
6. 8a6fae62-ff8279f1 20 000 Kč
6. 63edc560-0584d9d9 20 000 Kč
6. cc315a0e-607b91b5 20 000 Kč
6. 440990cf-d384b5b8 20 000 Kč
6. bd8a477a-b96f61db 20 000 Kč
6. a4193820-a6e4222b 20 000 Kč
6. 6bb8ed58-e92663fe 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 6. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 5. 2018 (úterý) – sedmé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1.  05374703-06cfdca6 1 000 000 Kč
2.  136122bd-692d4010 Automobil
3.  83aaa235-02fa80e1 300 000 Kč
4.  ab95ff3e-10d38d02 200 000 Kč
5.  8ed498d1-c6c5185d 100 000 Kč
6.  2e088cb9-c7a7f3ab 20 000 Kč
6.  ac4ab479-6729873c 20 000 Kč
6.  c7c4beaf-5f79c280 20 000 Kč
6.  e6079279-99aef838 20 000 Kč
6.  e5a6103d-f5c706eb 20 000 Kč
6.  63bf3290-b0c02682 20 000 Kč
6.  cc332832-e37b5608 20 000 Kč
6.  f50f79d0-e25e1473 20 000 Kč
6.  e940faed-89a4dc14 20 000 Kč
6.  400f4fa5-c5d04190 20 000 Kč
6.  05fc0f55-d1ce7d87 20 000 Kč
6.  0d876d6a-a3a9d084 20 000 Kč
6.  1bb0fccf-fcfcd552 20 000 Kč
6.  f41bd43c-fb63ddaf 20 000 Kč
6.  15c3ba2a-e5da5b03 20 000 Kč
6.  75617cc1-097b3526 20 000 Kč
6.  40227300-3cead2dc 20 000 Kč
6.  44187750-6ec5993e 20 000 Kč
6.  6cead9cd-1c054176 20 000 Kč
6.  36cd753e-62354b78 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 5. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 4. 2018 (neděle) – šesté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 9960d0d1-c7842399 1 000 000 Kč
2. 9659a024-15e5078b Automobil
3. 5653c578-b636f619 300 000 Kč
4. 00133b2e-c8744ef4 200 000 Kč
5. 152f5aad-c9bb05c6 100 000 Kč
6. f579d8a9-74bf8481 20 000 Kč
6. ada1aad5-d007c3b1 20 000 Kč
6. 14f2133e-5fa1a273 20 000 Kč
6. 81cf2909-3ea78d52 20 000 Kč
6. d341269b-943c5509 20 000 Kč
6. c03ace3f-e501dda9 20 000 Kč
6. ad8b0346-543165ee 20 000 Kč
6. e2d7dbc1-98c55c02 20 000 Kč
6. 88d5ee17-c31d258b 20 000 Kč
6. 9ea187ab-a1426cf2 20 000 Kč
6. 0aa012a0-b54507d5 20 000 Kč
6. 925d7214-c150ba25 20 000 Kč
6. 8b967d6b-6e18408f 20 000 Kč
6. 9a6d8e18-a2b3eddc 20 000 Kč
6. 77208b2f-37664627 20 000 Kč
6. eb2a4d89-c9790e4e 20 000 Kč
6. d8e0be77-738b6685 20 000 Kč
6. 102bc397-958377cf 20 000 Kč
6. 304d43ed-bd64476b 20 000 Kč
6. e8991e12-80e13bde 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 4. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 3. 2018 (čtvrtek) – páté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. b0167aae-29e65299 1 000 000 Kč
2. f9a2c448-48b600f9 Automobil
3. eaa7f7b3-ef5ea51b 300 000 Kč
4. 5db3f883-675b5652 200 000 Kč
5. 8a179f4c-7ff5e189 100 000 Kč
6. 03cab0a3-abfb3278 20 000 Kč
6. 702fe445-0118fa90 20 000 Kč
6. c48688d0-32e6024b 20 000 Kč
6. 68f4fc4b-0327e344 20 000 Kč
6. dc40cfb3-6e195778 20 000 Kč
6. 96ceab1c-b831ad3a 20 000 Kč
6. 12e69a9f-ce839239 20 000 Kč
6. 715fcfde-77bcec12 20 000 Kč
6. dd1b307c-7d3a71dc 20 000 Kč
6. 72951139-999c98e8 20 000 Kč
6. 296129e1-6f286555 20 000 Kč
6. 16bd0384-098a11d5 20 000 Kč
6. 2d9929d2-7b6b9b8a 20 000 Kč
6. 96b6f523-662df564 20 000 Kč
6. cde99d56-c7c502af 20 000 Kč
6. c3e4b406-1e74f085 20 000 Kč
6. 56404c29-53c620e1 20 000 Kč
6. 601f7cc9-2dd70ae7 20 000 Kč
6. bec0cc55-3f21f78c 20 000 Kč
6. 32c6a7c6-6f12f835 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 3. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 2. 2018 (čtvrtek) – čtvrté losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. fc1a9132-985bde35 1 000 000 Kč
2. d85d80eb-e0615aee Automobil
3. 0e01e774-cf4d4d6e 300 000 Kč
4. 10265eb6-366589af 200 000 Kč
5. d8651b77-d6ea5d19 100 000 Kč
6. ce673f15-23480050 20 000 Kč
6. 4e8ff1cf-54162aa8 20 000 Kč
6. 67f6cbbc-1db78d1c 20 000 Kč
6. c677b469-bff833ff 20 000 Kč
6. c034d8dc-1425bdd7 20 000 Kč
6. d4d50f87-37f313d9 20 000 Kč
6. cb33a66a-2321e902 20 000 Kč
6. 645de34f-addbfb 20 000 Kč
6. d55b865d-a976eb6c 20 000 Kč
6. 8d5ee476-6c340018 20 000 Kč
6. 5204d84c-bc7cfb73 20 000 Kč
6. e24c6a1a-3b6ccf27 20 000 Kč
6. 6ccea19a-00030d36 20 000 Kč
6. d8e2aac3-dcfbc003 20 000 Kč
6. c6915133-04f4464d 20 000 Kč
6. fdaa661b-5685c4f6 20 000 Kč
6. d9c5c156-b0b00476 20 000 Kč
6. 2a4bc60e-84ca775d 20 000 Kč
6. 2fc338a9-c7e52600 20 000 Kč
6. ba045fca-314afeed 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 2. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 1. 2018 (pondělí) – třetí losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 99deeeb0-3fdbcf16 1 000 000 Kč
2. b8c26756-9446ce50 Automobil
3. 75a8231b-164748f6 300 000 Kč
4. 70482c86-40aedcef 200 000 Kč
5. 27728dc6-2c11c3d1 100 000 Kč
6. 77cb2dea-be91ff5b 20 000 Kč
6. 34f89a88-92fe4c81 20 000 Kč
6. c0d5ea74-25c11c 20 000 Kč
6. cf583be6-25343cd4 20 000 Kč
6. e7380217-244852f1 20 000 Kč
6. 0ced467b-17b2d6b7 20 000 Kč
6. 4ce54725-f7f75ff2 20 000 Kč
6. b039a021-0e08cef0 20 000 Kč
6. 0053fb74-ca7ac40e 20 000 Kč
6. 81cef442-0685fa3d 20 000 Kč
6. 539733fe-3ec339dc 20 000 Kč
6. fd059b6a-89d31f30 20 000 Kč
6. 078f9157-28488518 20 000 Kč
6. 4b65f2df-c2102a50 20 000 Kč
6. 2a141210-1d8ec544 20 000 Kč
6. acd5b102-a553806c 20 000 Kč
6. 68099a19-9f23aa49 20 000 Kč
6. bf306584-015246f4 20 000 Kč
6. 7b7b54c3-048ede52 20 000 Kč
6. 2db0c67b-ee0cc747 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 1. 2018 ke stažení ZDE

 

15. 12. 2017 (pátek) – druhé losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. c24fa2f6-e3d79dd4 1 000 000 Kč
2. 346a0d7f-6f4d9cf4 Automobil
3. 9d8308d9-74f4a777 300 000 Kč
4. 73ee9f65-7d7f80d6 200 000 Kč
5. f5c55c3d-65350807 100 000 Kč
6. d0992ec7-5fb93cf5 20 000 Kč
6. 693c41d2-6d7d861b 20 000 Kč
6. 43d528a7-0d76dad4 20 000 Kč
6. 8c41cd18-fa1e383f 20 000 Kč
6. 1a80583c-321f0d2a 20 000 Kč
6. 02ac8957-e823009b 20 000 Kč
6. 1a9e6c6b-77826d34 20 000 Kč
6. 8c8bfdf1-943a2825 20 000 Kč
6. 717d8ad3-dfdba6e7 20 000 Kč
6. 7f68da4e-8e5f4ea5 20 000 Kč
6. aaa789fe-d89f2e37 20 000 Kč
6. 97d8c188-2c997fea 20 000 Kč
6. 7fc4cd6d-c25100c9 20 000 Kč
6. 1ef97563-da1b5985 20 000 Kč
6. 8d8ebed1-b18fcc9e 20 000 Kč
6. fb847347-1184c5b9 20 000 Kč
6. 99ef5315-ce6bdd6c 20 000 Kč
6. b315b67e-0f8f3901 20 000 Kč
6. 3284982c-dd40f4f1 20 000 Kč
6. ef00dbcf-58904def 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 12. 2017 ke stažení ZDE

 

15. 11. 2017 (středa) – první losování ▼

Pořadí BKP prvních 16 znaků Výhra
1. 873d14de-a05b1fd5 1 000 000 Kč
2. a98a0873-dc2b01bd Automobil
3. 5a87963f-222f68a4 300 000 Kč
4. fbdc6b8f-8e2e11f7 200 000 Kč
5. 43d81f89-00834f63 100 000 Kč
6. 523b4fbf-1a3da22c 20 000 Kč
6. f73a2d86-2b567846 20 000 Kč
6. 3446db9d-53d21ff7 20 000 Kč
6. ad9711db-19072159 20 000 Kč
6. cb9ec4b0-305916aa 20 000 Kč
6. 5c1af45f-2fde5e9c 20 000 Kč
6. 4d371795-656b809d 20 000 Kč
6. 4530059b-6548c481 20 000 Kč
6. 2311b502-0fb31b73 20 000 Kč
6. 70446209-3b1fb9c7 20 000 Kč
6. 296fac14-e7da2a1b 20 000 Kč
6. 6e01225b-26b93a24 20 000 Kč
6. 50475839-45b10fbc 20 000 Kč
6. 708dc550-c5fa59ea 20 000 Kč
6. 2722f3fa-8b047e98 20 000 Kč
6. 41adce0a-77f25fe1 20 000 Kč
6. 56b0cf08-7f54de49 20 000 Kč
6. 23d95d19-dee6966d 20 000 Kč
6. cf5eafe1-8f45b8ad 20 000 Kč
6. 2e6b716f-4012fd62 20 000 Kč
Všechny výhry z 15. 11. 2017 ke stažení ZDE
ÚČTENKOVKA registrace a aktuální výsledky
4 (80.53%) 76 hlasy

1 478 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Otakar Štejnar

  Proč váš systém neumožňuje registrovat účtenky,vydané na.př. prodejnami Jednota,spotřební družstvo
  v Nymburce.Všichni kdo platí platebními kartami na vydané účtence není uveden FIK ani BKP a místo toho
  je napsáno: platba platební kartou nepodléhá povinnosti EET. To znamená,že plátci kartou jsou diskriminováni.
  Věřím,že provedete nápravu.

  Děkuji.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   na platby kartou se od 1. 3. 2018 nevztahuje EET z důvodu, že takto rozhodl Ústavního soud. Tržba placená kartou je totiž dostatečně dobře evidována právě tímto způsobem platby a není proto nutné podnikatele zatěžovat dalším způsobem evidence.

   777cz.eu

 2. dejv

  zdravím je možno nechat poslat výhru na účet který není můj ? (nehodlám si kvůli pár drobákům zřizovat učet) , pakli že to možné není – je tu ještě nějaká jiná možnost vyzvednou si výhru někde jinde než v Praze ? , neuvažuje se třeba že by menší výhry bylo možné posílat klasicky poštou ?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   Účtenkovku neprovozujeme, proto je tato naše odpověď neoficiální:
   Pro převod (tím spíše nízké částky), můžete využít po dohodě s majitelem účtu i účet jiný. Nikdo nebude kontrolovat, zda máte u účtu dispoziční právo či nikoliv.

   777cz.eu

 3. Z Seidlová

  Jsem zaregistrovaná a nemohu přihlásit novou učtenku. Je správná, není v ní chyba.
  Minulý měsíc se mi to stalo také a za několik dnů bylo vše v pořádku a učtenky jsem znovu registrovala.
  Je to ztráta času, co s tím je třeba udělat?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   důvodů nezaregistrování účtenky může být několik, asi by bylo lepší, kdybyste nějaký svůj konkrétní dotaz zavolala v pracovní den přímo na podporu účtenkovky Tel 233 037 402 a zde se přes nabídku automatu nechala přepojit na operátora stisknutím na klávesnici číslo 1 a po druhé sérii nabídek stisknout číslo 9.

   777cz.eu

 4. Stanislav Matouš-605954371

  Neodpovídáte na mé dotazy ohledně hraní Účtenovky bez registrace. Můžu vůbec něco vyhrát a jak se dozvím, že jsem vyhrál? My, co hrajeme bez registrace, můžeme být křovím, pomáhajícím, aby daňoví poplatníci řádně platili daňe!

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   bez registrace do Účtenkovky samozřejmě můžete vyhrát úplně stejně, jako s registrací. O případné výhře v takovém případě budete informován na kontakt, který při zaregistrování účtenky uvedete, tedy na email anebo přes SMS na váš mobilní telefon.

   777cz.eu

 5. kíla

  dokdy se dávají květnové účtenky

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   květnové účtenky jde do Účtenkovky registrovat nejpozději 12. června.

   777cz.eu

 6. Anonym

  Účtenkovku hraji od začátku. Od minulého týdne mi nejde napsat do vyplňovacích okýnek svoje údaje např. moje jméno je můj e- mail a ono mi to píše že je neplatný. Nebo do okénka FIK nejde nic napsat. Nerozumím tomu, děkuji za odpověď.
  Miroslav Michal.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   asi by bylo lepší váš problém vyřešit na telefonické podpoře Účtenkovky na čísle 233 037 402, protože květnové účtenky se dají registrovat nejpozději 12. června, tudíž abyste při zdržování nepropásl možnost je přihlásit do soutěže.

   Více k tomu, jak se nechat přepojit na operátora se dočtete zde: https://777cz.eu/uctenkovka-chcete-osobne-mluvit-s-operatorem-prectete-si-kdy-a-jak-volat-na-infolinku/

   777cz.eu

 7. Ing. František Kaluža

  Dnes tj. 13.6.2018 nelze zadat do účtenkovky žádný doklad s květnovým datem. Proč?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   květnové účtenky bylo možné do Účtenkovky zadávat pouze do 12.6.
   Více ve včerejším článku zde: https://777cz.eu/uctenkovka-dnes-mate-posledni-sanci-do-souteze-zaregistrovat-sve-kvetnove-uctenky/

   777cz.eu

 8. Karel

  Dobrý den, dneska t.j. 13/6 2018 přihlašuji účtenku s datel 16/5 2018 a systém mi ji nebere-kvůli datu. Kde je chyba?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   stejné jak odpověď výše, květnové účtenky bylo do loterie možno registrovat nejpozději 12. června.

   777cz.eu

 9. babika

  Dobrý den,
  poraďte mi, prosím…Zadala jsem účtenku z restaurace- NENALEZENA – mám ověřit na daňovém portálu,
  prosím poradit jak se to ověřuje …. (Není to poprvé z této “hospody”).Děkuji moc za radu a odpověď , zároveň se omlouvám za můj dotaz – nemám nikoho, aby mi poradil…

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   nemusíte se omlouvat. Předně bychom chtěli zmínit, že od března se na některé podnikatele anebo vydané účtenky (například placené kartou) nevztahuje EET. Čili by se možná chtělo zeptat, zda to není jejich případ.

   Další věc je, že někteří podnikatelé si nenastavili správně posun času. Můžete tedy vyzkoušet zadat veškeré údaje stejně jako původně s tím, že vyzkoušíte pouze změnit čas tržby o 1 hodinu navíc anebo o 1 hodinu méně.

   Pakliže chcete účtenku ověřit na daňovém portálu, postupujte následovně:

   1 – jděte na stránku http://www.etrzby.cz
   2 – zde v menu klikněte na WEBOVÁ APLIKACE EET
   3 – na další stránce klikněte na OVĚŘENÍ ÚČTENKY
   4 – tím se dostanete na tuto stránku http://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/eet/uct/overeni.faces
   5 – zde zadejte údaje z účtenky a systém vám oznámí, zda ji nalezl a je v pořádku či nikoliv

   777cz.eu

 10. Beruška

  Jak je možné,že do slosování chybí 33 minut a já mám už zapsáno,že mé účtenky nevyhrávají můžu tomuto systému věřit?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   to je přibližný zbývající čas do oficiálního zveřejnění výsledků. Losování Účtenkovky už proběhlo kolem poledne.

   777cz.eu

 11. Brabec

  Chci reagovat

  Dva dotazy k registraci hráčského účtu: 1. Předávání výher probíhá převodem na účet – o jaký účet se jedná, může to být účet, který mám u České spořitelny? V tom případě číslo účtu samozřejmě uvedu, ale proč mám uvést i heslo? 2. Musím k registraci uvést i své jméno a příjmení, k tomu i datum narození? Nestačí pouze uživatelské jméno ve formě E-mailu?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   ano výhru z Účtenkovky si můžete nechat převést do jakékoliv banky včetně České spořitelny. Heslo samozřejmě není vyžadováno k vašemu bankovnímu účtu, ale musíte si ho zvolit k vašemu hráčskému účtu účtenkové loterie.

   K registraci musíte uvést jméno, příjmení a vše ostatní, co je vyžadováno ve formuláři.

   777cz.eu

 12. Herold

  Dobrý den,
  chci zrušit účet účtenkovky a vymazat všechny dosud přihlášené účtenky.
  Jak to udělat?
  Děkuji za odpověď.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   účtenky mazat nejde, můžete si je ve vašem účtu jen různě řadit anebo nechat zobrazovat podle data losování.

   777cz.eu

 13. zdeněk

  Dobrý den,proč nejsou některé účtenky od Alberta zařazeny do slosování?

 14. zdeněk

  Jak je možné,že “účtenka nebyla nalezena v EET” z prodejny Albert.?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   jednou z variant může být, že jste zadal špatně údaje z účtenky. Pro kontrolu je můžete zadat nejprve zde na stránce finanční správy: http://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/eet/uct/overeni.faces

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru