«

»

Účtenkovka: Tři, dva, jedna, losujeme!

Foto: Účtenkovka

Je polovina měsíce a s ním další losování účtenkové loterie

Právě dnes v neděli 15. března probíhá v pořadí už 29. kolo losování Účtenkovky. Losují se účtenky vydané od 1. do 29. února 2020 a úspěšně zaregistrované nejpozději 12. března 2020, tedy 3 dny před losováním. To se jako tradičně uskuteční v Sazce za využití certifikovaného generátoru náhodných čísel a za dozoru dvou pracovníků Ministerstva financí.

Náhodně nebudou vybrána jakákoliv čísla, která nemají s účtenkami nic společného, nýbrž zcela náhodně bude vybráno 30 215 účtenek ze všech několika milionů přihlášených účtenek. Ke každé z nich budou přiřazeny výhry od 100 korun přes automobil až po 1 milion.

Výsledky Účtenkovky, přestože se losuje už kolem poledne, budou veřejnosti představeny v odpoledních hodinách. Hráči je však nemusí kontrolovat ručně. Každý výherce totiž obdrží SMS anebo email o výhře. Stejně tak informace o (ne)výherních účtenkách najdete ve svém hráčském účtu, pokud ho už máte.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru