«

»

Účtenkovka – výplaty výher z únorového losování

Foto: Účtenkovka, zdroj: Ministerstvo financí

Výhry od 100 Kč přes automobil až po 1 milion

V pátek 15. února se uskutečnilo šestnácté losování účtenkové loterie, a to z účtenek vydaných mezi prvním a posledním lednem. Do hry se aktivně zapojilo 345 tisíc hráčů, z nichž každý zaregistroval alespoň jednu účtenku. V souhrnu však lednových účtenek bylo bez mála 14,7 milionů, ze kterých se do slosování dostalo 13 milionů.

Opět se losovalo 21 025 cen, pro jejichž výplatu je potřeba si v Účtenkovce zaregistrovat do 30 dnů hráčský účet. Výhry 100 000 Kč až 1 milion je možné vyplatit pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet, který si zadáte právě ve vašem hráčském účtu. Výhry 100 Kč až 20 000 Kč lze vyplatit buď stejně anebo hotově při osobní návštěvě sídle Sazky v Praze.

Osobně si lze v Sazce výhry vyzvedávat od 16. února. Na bankovní účty jsou výhry odesílány hromadně, a to 17. února, 27. února a 10. března. Výherce automobilu Citroën C3 Aircross si ho převezme osobně přímo od zástupců Ministerstva financí.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru