«

»

Úklid vám může přinést miliony

Foto: pixabay

Tajně doufáte ve výhru ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii, ale ona stále nepřichází? Nevadí! Miliony lze „splašit” i jinak. Kolikrát stačí dokopat se k úklidu staré půdy, garáže či sklepa. Divili byste se, jaké bohatství nánosy prachu, špíny a plísně ukrývají.

Dobře placený úklid

Co může být lepší než výherní výsledky Šťastných 10? Pro fandu Hvězdných válek je to sbírka figurek z této filmové série. Sbírku hraček z Hvězdných válek za v přepočtu 11,8 milionu korun našla jedna rodina z Británie ukrytou v pytlích nevyklizené garáže. Nevyklizená garáž po sousedovi, kterou chcete začít znovu využívat, vám může přidělat vrásky. Vyklidit léta střádaný nepořádek bude chvíli trvat. Pokud něčím takovým zrovna procházíte, zas bychom se tolik neškaredili. Odměnou vám totiž může být milionový nález! Proto se do všech pytlů a krabic pozorně podívejte, než něco vyhodíte. I pod prachem a plísní se totiž může skrývat poklad s hodnotou větší, než případná výhra ve Šťastných 10. Své o tom ví manželský pár ze Stourbridge, kterému se do úklidu garáže vůbec nechtělo. Ani po nálezu hraček ze Star Wars nejásali. Spíš uvažovali o tom, že je dají na hraní malému klukovi od sousedů. Měli štěstí, že jejich úklid přerušila návštěva jejich dospělého syna, který okamžitě přivolal odborníka, aby určil cenu nálezu. Ta všem vyrazila dech.

Když vám sázky nevychází

Proto když vám sázky do Šťastných 10 nevychází, je lepší nesedět se založenýma rukama a něco dělat. Třeba jít uklidit. To vám může potvrdit jiný britský pár, který na půdě našel poklad za v přepočtu 178 milionů korun. Na tuto cenu byla naceněna sbírka předmětů, mezi které patřil prsten, zlatá schránka, meče, štít, mušketa a jiné věci, které patřily poslednímu maisúrskému sultánovi. Ten padl v bitvě s britskou armádou v roce 1799. Jako kořist si tento poklad z bitvy odvezl Brit, který jej pak předával z generace na generaci. Nakonec skončil zabalený ve starých novinách na půdě jednoho domu. A pak, že je úklid špatně placený…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru