«

»

Únorové paragony do Účtenkovky nejpozději dnes

Foto: depositphotos

Čtvrtek 12. 3. – poslední den registrace účtenek z minulého měsíce

Všechno jednou končí a stejné je to dnes ve čtvrtek 12. března i s registracemi únorových účtenek do losování Účtenkovky konaném už za 3 dny v neděli 15. března. Pokud se vám tedy doma ještě povalují účtenky za nákupy a služby vystavené kdykoliv od prvního do posledního února, dnešní půlnocí vám skončí možnost jejich přihlášení do soutěže o více než 30 tisíc cen.

Registraci paragonů nikdy není vhodné odkládat na poslední chvíli. Stačí výpadek vašeho internetu nebo jakákoliv podobná událost znemožňující přihlašování a vaše šance na výhru se zbytečně může rozplynout jak pára nad hrncem. Registrace velkého počtu účtenek najednou může být pro někoho dost otravná, proto mnozí hráči dávají přednost přihlašování účtenky hned v ten den, kdy ji obdrží. Jak to máte vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru