«

»

Úplně, ale úplně poslední možnost registrovat účtenky

Foto: depositphotos

Účtenkovka končí a s ní dnes končí i registrování účtenek

Je neděle 12. dubna, tedy poslední den, kdy je možné do Účtenkovky registrovat paragony z předcházejícího měsíce. Zároveň jde také o úplně poslední den, kdy k něčemu podobnému máte vůbec příležitost.

Účtenkovka je totiž na samém konci. Za jejím předčasným ukončením stojí nouzový stav vyvolaný pandemií koronaviru. Ministerstvo financí je nuceno šetřit, kde se dá, a účtenková loterie je jednou z možností, protože její provoz a výhry vyjdou státní kasu ročně na desítky milionů.

Nezapomeňte proto nejpozději dnes registrovat své účtenky vydané kdykoliv od 1. do 31. března. O 3 dny později, tedy ve středu 15. dubna, proběhne poslední 30. losování, z něhož vzejde 30 215 účtenek s výhrami od 100 Kč po 1 milion. Možná vám to nakonec přeci jen vyjde.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru