«

»

Už celé čtvrtstoletí sází stejná čísla, a to se mu konečně vyplatilo

Foto: pexels

Po vyhrání miliard korun nezamhouřil celou noc oči

Americký důchodce Robert Bailey (67) z New Yorku rád sází loterie a už celé čtvrtstoletí do sázenek vyplňuje stejnou kombinaci čísel – 8, 12, 13, 19 a 27 s tou vidinou, že jednou budou tato čísla výherní. A to se po dlouhých letech sázení a zklamání skutečně stalo. Při slosování loterie Powerball byla vylosována právě Robertova čísla a on se tak stal majitelem částky v hodnotě 343,8 milionu dolarů (v přepočtu 7,8 miliardy korun).

Když si muž přes internet kontroloval čísla z tiketu s těmi vylosovanými, byl v naprostém šoku a nemohl uvěřit svým očím. Celý den myslel pouze na tiket a obří výhru. Na jiné myšlenky ho nepřivedla ani televize. Dokonce i v noci nezamhouřil oka a přemýšlel o tom, co se ten den stalo a co bude dál.

Robert se při vyzvedávání výhry nechal slyšet, že si peníze z ní nebude užívat jen on, ale i jeho blízcí. V první řadě chce koupit dům pro svou matku a poté chce poznávat všelijaká místa na Zemi, a proto část peněz vloží do cestování.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru