«

»

Už dnes ve Sportce hra o čarodějnický milion!

Foto: Sazka

Výhra ve Sportce může přijít kdykoliv. Třeba na čarodějnice. Dnes 30. dubna se hraje o 32 200 000 Kč a čarodějnickou prémii 1 milion korun k tomu.  Pro čarodějnický milion si můžete doletět třeba na koštěti. Lepší předpoklady pro výhru ale budete mít s kouzelnými čísly. Vyplnit jimi musíte plný tiket, který je podmínkou účasti ve hře o čarodějnickou prémii. S vyplněním až 60 šťastných čísel vám může pomoct náhodný tip. Dnešní noc však bude magická, a proto můžete zkusit štěstí s vlastními čísly. Na půlnoc ale nečekejte, Sportka se losuje pár minut před dvacátou hodinou večerní.

Mnoho způsobů, jak k sobě přilákat výhru

Existuje mnoho způsobů, jak k sobě přitáhnout výherní výsledky Sportky. Někdo věří na sny, jiný vyplňuje tiket pouze za přítomnosti talismanu. Někdo zkouší sázet Sportku pod vlivem výjimečných dnů. Těch je v roce celá řada – Štědrý den, Silvestr, Nový rok, apríl… Zrovna nedávno se sázkaři z Plzeňského kraje podařilo vsadit tiket na apríla a hned den poté na Velký pátek mu Sportka otevřela své poklady. 2. dubna trefil Superjackpot ve výši 87 218 623 Kč. Astronomickou částku mu přinesla čísla 13, 19, 25, 31, 33, 42 a číslo 2 – poslední číslo doplňkové hry Šance. Tak proč by z vás filipojakubská noc nemohla udělat milionáře?

Který tah vám vynese nejvíc?

Nejplnější je II. tah prvního pořadí, ve kterém je 9,9 milionu korun. V I. tahu prvního pořadí je 3,9 milionu korun. Když budete mít štěstí na poslední číslo Šance, můžete si k trefenému prvnímu pořadí připsat i bonus Sportky ve výši 20 milionů korun. Tak čáry, máry milion!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru