«

»

Už jen méně než 8 milionů chybí k tomu, aby se bonus Sportky rozmělnil do hry Stokrát milion

Foto: Sazka

Ve Sportce je dnes 19. 6. ve hře 157 500 000 Kč, z toho bonus tvoří přes 142 milionů. Znamená to tedy, že dnes máte jednu z posledních šancí vyhrát velkou výhru, než bonus překročí hranici 150 milionů a rozmělní se do hry Stokrát milion.

Bonus Sportky už praská ve švech

Zatímco dříve mohl bonus Sportky růst až do hranice 250 milionů, od 28. 2. 2022 je tomu jinak. Maličko se pozměnila pravidla Sportky, která tuto hranici srazila na 150 milionů korun. To mimo jiné znamená, že hra Stokrát milion se ve Sportce bude hrát častěji. Dříve trvalo podstatně déle, než se bonus vyšplhal na hranici 250 milionů, a tak si doplňkovou hru s tím související hráči Sportky moc nevyzkoušeli. Naposledy se tato doplňková hra hrála někdy v roce 2018, a to ještě pod názvem 100x 2 miliony (pak hra změnila název na Dvěstěkrát milion a teď je na spadnutí s už aktuálním názvem Stokrát milion).

Jedna z posledních šancí na výhru vyšší než 100 milionů

Aktuální výherní výsledky Sportky jsou opravdu lákavé. K dnešnímu dni je v bonusu Sportky 142 518 471 Kč a už jen méně než 8 milionů chybí k tomu, aby překročil svou hranici. V tu chvíli v bonusu Sportky zůstane 50 milionů, zatímco 100 milionů bude ve hře v rámci doplňkové hry Stokrát milion. 100 hráčů bude moci v následujících slosováních Sportky vyhrát miliony navíc, a to jedině s plným tiketem. Dnešní slosování je tedy jednou z posledních šancí na výhru vyšší než 100 milionů, alespoň do té doby, než Superjackpot Sportky znovu naroste do podobných rozměrů.

Nejatraktivnější je druhý tah prvního pořadí, ve kterém se dnes 19. 6. hraje o 12 800 000 Kč. Ještě nedávno na velkou výhru lákal první tah prvního pořadí, v něm ale v pátek 10. 6. padla výhra. Rovnou dva hráči si rozdělili jeho jackpot a domů si odnesli každý přes 24 milionů korun!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru