«

»

Už jen něco málo přes 1,8 milionu Kč chybí v bonusu Sportky do jeho hranice 150 milionů a do začátku hry Stokrát milion

Foto: Sazka

Dnes,  to je v neděli 26. 6., máte nejspíš poslední možnost vyhrát tučný Superjackpot, který k dnešku dosahuje krásných 164 700 000 Kč.  Po tom, co se bonus Sportky (který je aktuálně ve výši přes 148 milionů) dotkne hranice 150 milionů korun, rozptýlí se z něj 100 milionů do doplňkové hry Stokrát milion… a chvíli tedy potrvá, než Superjackpot Sportky zase vyroste. Do začátku hry Stokrát milion aktuálně v bonusu chybí něco přes 1,8 milionu, což už je minimum.

V pátek vyhrál sázkař II. tah prvního pořadí a s ním přes 16,4 milionu

Výherní výsledky Sportky umí hráče nejen potěšit, ale také pobavit, a to bez ohledu na to, zda jim uzdravily rozpočet. Na Sedmičkách už jsme vás informovali o tom, že květen se ve Sportce nesl ve znamení výher druhého tahu prvního pořadí. Druhý tah prvního pořadí Sportky hráči v květnu trefili celkem 6x , a to:

  •  1. května – výhra přes 6 milionů,
  •  4. května – výhra přes 1,8 milionu,
  •  11. května – 5,7 milionu korun,
  •  20. května – výhra přes 10 milionů,
  •  25. května – výhra přes 4,2 milionu korun,
  •  27. května – výhra přes 1,8 milionu.

V pátek 24. června padl druhý tah prvního pořadí zase, a to s částkou přes 16,4 milionu korun. A to v červnu rozhodně nebylo poprvé. Druhý tah prvního pořadí padl i 5. 6. a s ním výhra přes 2,2 milionu korun a také o slosování dříve 3. června, a to s částkou přes 6,5 milionu korun.

Superjackpot hráči naposledy trefili na začátku roku

Tak kéžby dneska Superjackpot vyšel!  Naposledy Superjackpot padl 12. 1. 2022. K výhře 1 874 358 Kč z druhého tahu prvního pořadí hráč uhodl i poslední číslo šance, které mu k částce přičetlo bonus ve výši přes 1,7 milionu. Superjackpot v té době přitom padl i o slosování dříve. 9. ledna hráč trefil druhý tah prvního pořadí a s ním přes 2,9 milionu korun a k této výhře si opět přičetl bonus, tentokrát ale ve výši přes 10 milionů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru