«

»

Už máte registrované říjnové účtenky?

Foto: 777cz.eu

Účtenkovka dnes uzavírá paragony z minulého měsíce

Je úterý 12. listopadu a zbystřit by měli všichni hráči Účtenkovky, kterým se možná ještě někde povaluje zapomenutá říjnová účtenka za nákup. Dnešek je totiž posledním dnem, kdy ji lze do účtenkové loterie přihlásit a pokusit se jí o 3 dny později proměnit na jednu z tisíců výher. Kdo je zvyklý odkládat povinnosti na zítřek, udělá v tomto případě chybu. Zítra už se vám jakékoliv paragony vydané od prvního do posledního října do soutěže registrovat nepodaří.

Pokud ještě patříte k těm, komu není jasné, proč se v pátek 15. listopadu nebudou losovat jeho veškeré registrované účtenky, pak vysvětlení je následující. Do aktuálního listopadového losování Účtenkovky spadají pouze účtenky vydané kdykoliv v říjnu a registrované nejpozději 12. listopadu. Když do uvedeného data ale registrujete účtenku například za nákup, který jste provedli v listopadu, ta bude zařazena až do následujícího prosincového losování. A takto obdobně se to opakuje měsíc co měsíc.

Od prosince jen 500 účtenek měsíčně

Předpokládá se, že do soutěže bude opět zařazeno hodně přes 10 milionů účtenek. Pokud jste, stejně jako mnozí jiní hráči, uvažovali nad regulérností této loterie v souvislosti s některými rekordmany, kteří zvládnou za měsíc registrovat více než 10 tisíc pochybných účtenek, pak se můžete alespoň nechat uchlácholit faktem, že od prosince by to nemělo být možné, protože dle návrhu ministryně financí by šlo registrovat na jednu osobu maximálně 500 účtenek měsíčně.

3.5/5 - (2 votes)

2 komentáře

 1. láďa

  Nějak tomu přestávám rozumět. Zadaji tolik učtenek —jak to dokázali.
  U nás jsou 2x Lídl a 2x Kaufland –každý na jiném konci města –měl jsem z každého účtenku a vždy byla jedna zamítnuta že jsou od jednoho prodejce! tak tedy nechápu těch 11tisíc

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   podobní hráči využívají například burzu účtenek na internetu, kde je mezi sebou mění..

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru