«

»

Už se ví, kdo na konci srpna trefil téměř 95milionový superjackpot Sportky

Foto: Sazka

Pamatujete na výhru ve Sportce ve výši 94 482 333 milionů korun z konce srpna? Už se ví, komu říká pane, v tomto případě paní. Téměř 95 milionů korun si užívá mladá žena, která žije v zahraničí. Sázenku podala, když v Česku byla u rodiny na dovolené. Zpátky do zahraničí se však vrátila bez tiketu. Ten zkontroloval její táta a hned ji o výhře informoval.

Žena sázela jen sporadicky, její otec pravidelně

Žena milionářka chce pochopitelně zůstat v anonymitě. Pár informací však na sebe prozradila. Třeba to, že Sportku sází jen sporadicky. Třeba v těch chvílích, když je v Česku na dovolené. Naopak její otec se o výherní výsledky Sportky pokouší pravidelně. Přestože sází vždy náhodný tip, v osudný den podání sázenky se s otcem rozhodli pro vlastní čísla. Ta jim přinesla pohádkovou výhru.

Z 95 milionů je co plánovat

S 95 miliony na účtu je radost plánovat. Mladá žena si z peněz plánuje pořídit vlastní bydlení v zahraničí i auto. Jejím největším snem je však koupit pořádný obytňák a s ním procestovat svět. Část peněz chce také rozdělit mezi rodinu. Věříme však, že tohle nejsou její jediné plány. Vždyť s 95 miliony může skoro všechno!

Kromě jiného ženě výhra ve Sportce umožní i častější návštěvy rodiny. Starosti s náklady na letenky jsou pro ni už minulostí.

Také jste si všimli, že má štěstí ve Sportce velký smysl pro humor? Člověk aby se přestěhoval do zahraničí, chce-li vyhrát. Podobný případ se stal i Slovence, která v loterii vyhrála až po tom, co se provdala a založila rodinu v Anglii. I fakt, že žena sázela jen výjimečně, boří představu o pravděpodobnosti výhry ve Sportce. Vždyť někdo u televizního slosování Sportky tráví každý hrací den… a přesto mu jsou výherní výsledky Sportky dál než tomu, kdo si vsadí jednou za uherský rok.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru