«

»

Už to prasklo! Ve Sportce někdo vyhrál 250 151 476 Kč!

Foto: pexels

6, 13, 14, 15, 30, 48 a 35 jsou čísla, které některému sázkaři přinesla výhru ve výši přes 250 milionů korun. Neděle 19. prosince se stala šťastnou pro sázkaře, který měl štěstí na čísla v prvním tahu prvního pořadí, která mu vynesla přes 20,6 milionu korun. K nim však trefil i poslední číslo Šance 1, kterým konečně sundal přes 229 milionů vysoký jackpot.

Doplňková hra Dvěstěkrát milion se hrát nebude

Přitom to už vypadalo, že výherní výsledky Sportky do konce roku nepadnou a přistoupí se k doplňkové hře Dvěstěkrát milion, která by z bonusu Sportky odečetla 200 milionů a rozdala je hráčům v prémiích. Teď už ale víme, že tato doplňková hra, která se naposledy hrála v roce 2018 (tehdy 100x 2 miliony), si na svůj comeback bude muset zase počkat.

Naposledy padl Superjackpot 2. dubna tohoto roku. Na Velký pátek padla výhra přes 87 milionů korun. Od té doby se Sportka losovala celkem 112x i s touto nedělí, kdy Superjackpot padl podruhé v tomto roce.

Výherci gratulujeme! Na vyzvednutí výhry má celý rok. Pokud však bude chtít výhru zabalit pod stromeček, nezbývá než ji vyzvednout už v tomto týdnu.

Ve středu 22. prosince se ve Sportce hraje o Superjackpot Sportky 15 400 000 Kč. Dobře uděláte, když budete čísly mířit na druhý tah prvního pořadí, ve kterém je nejvíce peněz, tedy přes 13,3 milionu korun, zatímco bonusová kasička zeje prázdnotou.

Padl také Eurojackpot a sázkaři mohou prožít klidné svátky

A aby výher nebylo málo, v pátek 17. prosince padlo také první pořadí Eurojackpotu a s ním i výhra přes 1,8 miliardy korun, která zamířila do Německa. V pátek 24. prosince se v Eurojackpotu hraje o 253 milionů korun. I přesto, že to není málo, sázkaři si konečně mohou oddychnout po tom, co urputně a s plným tiketem naháněli vysoké jackpoty loterií a prožít klidné svátky.

Ohodnoťte post

4 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Algert

  Než ten váš pisálek něco napíše, tak ať si nejdříve přečte vyjádření Sazky!!!
  Ta již včera uvedla, že výherce má již výhru na účtu, jelikož sázel přes internet!!!

  1. 777cz.eu

   Vážený pane.

   Výherce nemá peníze na bankovním účtu, ale pouze zobrazené na účtu herním, (má je tedy stále Sazka)! Teprve až z něj si je musí přeposlat do banky, čili Sazka je na základě žádosti pošle ze svého bankovního účtu na bankovní účet výherce, na což má Sazka po žádosti lhůtu 60 dní.
   Výherce možná ani ještě neví, že vyhrál..!

   777cz.eu

 2. Algert

  Žádné žádosti. Peníze si prostě převede na účet sám. A výši výhry přes 1000 Kč sázka ihned posílá majitelům účtu mail s částkou výhry.

  1. 777cz.eu

   Žádné žádosti. Peníze si prostě převede na účet sám = to je právě ta “žádost”, po které vám Sazka peníze přepošle.

   A výši výhry přes 1000 Kč sázka ihned posílá majitelům účtu mail s částkou výhry = to ještě neznamená, že výherce už mail četl a o výhře už ví

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru