«

»

Už třetí člověk v tomto roce si může díky výhře v Extra Rentě užívat dvacetileté nicnedělání

Foto a zdroj: Sazka

Jeden sázkař Extra Renty musel být tento rok obzvlášť hodný, když mu Mikuláš do punčochy nadělil 24 milionů! 5. prosince otevřela Extra Renta trezor se svou nejvyšší možnou výhrou, a to 100 tisíc měsíčně na 20 let. Kódem pro otevření byla čísla 1, 25, 21, 12, 10, 9 a 3.  Výhru může výherce čerpat postupně, nebo si ji může vybrat najednou. Ať tak či tak, bude ji muset danit 15% daní. Na účet mu tedy může až 20 let chodit 85 tisíc korun měsíčně nebo si při jednorázovém výběru ze své výhry odečte (udělá to za něj Sazka) 3 600 000 Kč. Každopádně mu pořád zbude dost na vše, co si jen zamane. Pondělnímu výherci samozřejmě gratulujeme!

Už pátý výherce Extra Renty za celou její historii

Není to tak dlouho, co Extra Renta začala a už má na svém kontě celkem 5 výherců. Extra Renta se poprvé losovala 11. ledna 2021. První trefa do černého se přitom hráčům podařila krátce po jejím začátku – už 8. března. Hra o Extra Renta výherní výsledky přitom není nijak složitá a dost se podobá Sportce. K tomu, abyste vyhráli, musíte tipnout 7 čísel ze 33. Když se vašich tipovaných 7 čísel bude shodovat s čísly, která vybere náhodný generátor čísel, vyhráváte první pořadí a s ním Extra Rentu 100 tisíc korun měsíčně na 20 let. Dohromady je to 24 milionů korun. Hra se losuje každé pondělí.

Už třetí výherce Extra Renty v tomto roce

Co se tohoto roku týče, vygenerovala Extra Renta do této chvíle celkem 3 výherce. Naposledy to bylo 5. prosince, předtím 19. září a úplně poprvé v tomto roce se do Extra Renty trefil sázkař 7. března. Všem výhercům, ať už si výhru vybrali jakkoliv, nezbývá než gratulovat.  Jaké to je, dvacet let nic nedělat a přesto mít příjem, to dobře ví tito i lonští výherci této mladé číselné loterie.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru