«

»

Už v pátek 3. září si můžete v Brně setřít největší los na světě od Sazky!

Foto a zdroj: Sazka

Stírací losy od Sazky se sázkařům běžně vejdou do kapsy kalhot. Los, který bude už v pátek 3. září vystaven v obchodním centru Vaňkovka v Brně, by se vám do kapsy zaručeně nevešel, ani kdybyste ho několikrát složili. Sazka totiž oficiálně drží rekord na největší los na světě!

Největší los na světě od Sazky byl v Praze a teď putuje do Brna

Pokud na výherní výsledky Sportky nemáte šťastnou ruku, nevadí! Své štěstí můžete vyzkoušet během stírání největšího losu na světě od Sazky. Ten představila Sazka už 26. srpna v Praze v Metropoli Zličín. V období od 3. září do neděle 5. září bude pro změnu k dispozici v Brně v OC Vaňkovka.

Los je 26,2 metru dlouhý a 2,5 metru vysoký a má 4 200 hracích polí. Přeměřit ho byl i komisař z České knihy rekordů Tomáš Hrábek, aby největší los od Sazky následně zapsal do České knihy rekordů.

Největší los od Sazky není jenom na koukání

A protože by Sazka své hráče nejspíš zklamala, kdyby byl její největší los pouze na koukání, je plně hratelný. Obsahuje 4 200 hracích polí = 4 200 výher. O miliony, na které jste zvyklí ve Sportce, se v něm sice nehraje. Utěšit vás však mohou menší částky a výhry. Hraje se například o 1000 Kč na Sazka kartu, o menší peněžní částky, o batohy, láhve na pití a další drobné ceny. Setřít největší los od Sazky mohou jen členové Sazka Klubu. Pokud členem nejste a přesto si budete chtít zahrát, můžete si členství zřídit u prodejního stánku Sazky přímo v OC Vaňkovka v Brně.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru