«

»

Už vás někdy napadlo vykoupit všechny losy ve vaší trafice?

Foto: depositphotos

Výherní výsledky Sportky pořád nevycházejí? Los, který jste si koupili během pauzy na oběd byl opět nevýherní? Jak se jenom k výhře přiblížit…? Co třeba zariskovat s částí vašich úspor a vykoupit všechny losy ve vaší oblíbené trafice? Co třeba obejít několik desítek obchodů a vykoupit v nich losy, s nimiž běžně hrajete? O tom, že se to může vyplatit, nedávno informoval tisk. Kevin Clarke ze Severní Karolíny to udělal přesně takhle. Asi ve čtyřicítce obchodů vykoupil losy loterie Mega Cash. Jeden z nich skrýval výhru ve výši 111 miliónů korun. Tomu se říká pořádná dávka štěstí, že?

Poštěstilo se

Na rozdíl od sázky do Sportky, kde musíte čekat na slosování loterie, losy nabízejí možnost vyhrát ihned po jejich setření. Svou okamžitou výhrou lákají nespočet sázejících. Podobně na tom byl i Kevin Clarke, který se nesmířil jen s jedním koupeným losem a skoupil všechny losy loterie Mega Cash, které měl v dosahu. Setření většího počtu losů muselo chvíli trvat, ale vyplatilo se! Těžko říct, kolikátý los byl ten výherní, hlavní je, že výherní los tam byl. A zrovna v hodnotě 111 milionů korun! Jak Kevin Clarke později tisku řekl, k takovému činu ho vedla jeho vlastní intuice, na kterou nedá dopustit. Kéž by podobná intuice fungovala všem sázkařům Sportky, že?

Řada lidí u losů s výhrou ani nepočítá, přesto si los koupí

Je jasné, že v jiných zemích, především v Americe, se dá v losech vyhrát obrovská suma peněz. Dokládají to příběhy výherců, kterým se po setření losu život doslova obrátil vzhůru nohama. U nás to s výhrami v losech není tak horké, přesto losy výhru slibují.

I přesto, že řada sázkařů své naděje na výhru vkládá spíše do Sportky či Eurojackpotu, losy se u nás kupují ostošest kvůli tomu, že jsou ideálním dárkem nebo doplněním dárku.

Risk nemusí vyjít…

Pořádná hromádka dosud nesetřených losů je příslibem výhry. Sice jste za ni utratili více jak za několik plných tiketů Sportky, ale to by bylo, aby v losech nic nebylo… ovšem i to se může stát. Váš risk se nemusí vyplatit. Proto si dobře rozmyslete, zda do toho půjdete, nebo raději své úspory zhodnotíte jinak.

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Pepík

  Proč sazka nezveřejňuje vysoké výhry na los? A jsou vůbec nějaké vysoké výhry v oběhu? Nevím co si o tom myslet. Není lákadlo třeba 3000000 na výhru jen podfuk na kupce losů?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   pravidla včetně možných výher jsou zveřejněny přímo na losu. Kdo kdy velkého vyhrál se nezveřejňuje z pochopitelných důvodů. Pokud by hlavní výhra padla, o dané losy by byl menší zájem..

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru