«

»

Už za pětistovku můžete mít pět miliónů!

Foto: internet

Už jste pokoušeli štěstí v hodnotě pěti miliónů v rámci loterie Lucky Six od Fortuny? Ptáte se, proč byste si zrovna tuto loterii měli vybrat mezi tou spoustou v nabídce? Má pár mimořádností, kterými se od běžných loterií odlišuje. Pojďme se na ně podívat.

Jak rozvířit stojaté sázkařské vody?

Sportku hrajete pravidelně, tudíž se vám zautomatizovala? Už vás v ní opravdu nic nepřekvapí? Rozvířit stojaté vody letitého sázkaře můžete například tím, že nahodíte udičku jinde. Třeba, že pro jednou nebudete pošilhávat po výsledcích Sportky, protože vložíte naděje do zcela jiné hry. A když už, tak i od zcela jiné společnosti. Fortuna nabízí možnost vyhrát až 5 mega, vsadíte-li pětistovku. Proč to nezkusit?

Co má (a nemá) loterie Lucky Six podobného se Sportkou?

Pokud bychom hráli hru „Najdi rozdíl” a na porovnávání bychom si vzali právě Sportku od Sazky a loterii Lucky Six od Fortuny, kromě pár podobností bychom našli docela dost rozdílů.

Lucky Six je stejně jako Sportka číselná loterie. Také v Lucky Six lze přenechat výběr čísel náhodnému tipu a pravděpodobnost výhry lze zvýšit systémovou sázkou.

Rozdíly jsou ale podstatnější. Ten nejmarkantnější je ten, že se v Lucky Six hraje o méně peněz než ve Sportce. Zajímavé přitom je, že za jednu sázku můžete dát až dvojnásobek toho, co za plný tiket Sportky. Nejvyšší možnou sázkou je u Lucky Six pětistovka.

Na rozdíl od Sportky, která se losuje minimálně dvakrát týdně, se loterie Lucky Six losuje každých pět minut. Hra nemá rostoucí jackpot, protože jsou výhry pevně stanovené. Perličkou této hry je skutečnost, že výši výhry ovlivňuje pořadí vylosování posledního ze šesti tipovaných čísel. Ke každému pořadí je přidělen výherní násobek. V případě, že je šest vašich tipovaných čísel na prvních šesti příčkách, vyhráváte 10 000násobek vašeho vkladu. V případě vsazené pětistovky tedy 5 miliónů korun!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru