«

»

Úžasné překvapení k narozeninám: výhra přes 20 milionů

Foto: Powerball

Tomu se říká dokonalý dárek

Stanis Tabler z Charles Townu v Západní Virginii, USA, vyhrál na začátku ledna v loterii Powerball pohádkovou částku. Správně uhodl pět čísel z šesti, což mu přineslo výhru činící 1 000 000 dolarů (v přepočtu přes 22,6 milionů korun).

Tabler se živí jako profesionální řidič a pravidelně sází loterii Lotto America. Powerball si vsadí jen občas. Po výhře jen 20 dolarů (v přepočtu zhruba 450 korun) v Lotto America se rozhodl koupit si ještě tiket Powerballu za právě vyhraných 20 dolarů.

Když se dozvěděl, že je vítěz, požádal, aby jeho vyhlášení výhry bylo odloženo o pár dní, aby mohl nejprve překvapit svou manželku v den, kdy bude slavit narozeniny. O pár dní déle vzal svou ženu na snídani, připravil balónky a dal jí zarámovanou fotografii, na níž byl on, jak drží v ruce šek na jeden milion dolarů.

Čerstvý milionář nehodlá po výhře skončit ve své práci. Za peníze chce nejprve koupit sobě a manželce dovolenou na Havaji, kde společně oslaví své 30. výročí.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru